Going. | Partiboi69 | Tama - Tama

Partiboi69 | Tama

00:00 | Sobota, 7 listopada 2020

Tama

Impreza

59 zł

59 zł
poleca:

Wyjątkowy artysta z Australii Partiboi69 wystąpi 7 listopada 2020 roku w poznańskim klubie muzycznym Tama. Organizatorzy początek wydarzenia zaplanowali na północ. Na miejscu warto zjawić się z wyprzedzeniem.

Impreza w rytmie techno oraz ghetto house potrwa do wczesnego ranka, dlatego nie zabraknie dużej dawki energii, pozytywnych emocji oraz wielu ciekawych wrażeń muzycznych. DJ zadba o niepowtarzalną oprawę, grając przy okazji najnowsze numery ze swojego repertuaru. Performer lubi skupiać się na szybkim techno, więc fanów takiej muzyki wypada zaprosić 7 listopada do Poznania, a na pewno się nie rozczarują.

Jeśli ktoś lubi skoczną muzykę, żywiołowość, a do tego jest osobą energiczną i lubiącą długie godziny dobrej zabawy, powinien udać się na koncert Partiboi69. Ten koncert z pewnością zostanie zapamiętany na bardzo długie miesiące. Artysta zadba o każdego fana, wprowadzając go w muzyczny trans. Partiboi69 przez wiele osób uznawany jest za internetowy fenomen, a teraz swoje umiejętności będzie mógł pokazać w realu.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej