Going. | Wegański street food dookoła świata – warsztaty z Alicją Rokicką - Akademia Kulinarna Studio A

Wegański street food dookoła świata – warsztaty z Alicją Rokicką

17:00 | Dzisiaj

Akademia Kulinarna Studio A

Warsztat

229 zł

229 zł

Na razie podróżować za bardzo nie możemy, ale kulinarnie możemy zwiedzać cały świat! Alka Rokicka zabierze nas właśnie w taką podróż - razem z nią przygotujemy wegańskie dania, które spotkać możemy m.in. barach i knajpkach Meksyku, czy Delhi, wpadniemy do Tel Avivu i do Bangkoku … dacie się namówić na taką podróż? Na warsztatach przygotujemy:
Tacos z szarpanym jackfrutem i salsą mango
Ziołowe, zielone falafele z sosem sezamowo cytrynowym
Ostre bhaji z sosem miętowo kolendrowym
Sezonowy Pad Thai z tempehemnu

Warsztaty poprowadzi ALICJA ROKICKA:
Alicja Rokicka pisze o sobie tak:
Na dietę wegetariańską 'przeszłam' mając około 13 lat. Już od tego czasu zaczęłam gotować samodzielnie, głównie dla siebie. Podjęłam wyzwanie. Nie tylko dlatego, że chciałam udowodnić sobie i rodzinie, że najnormalniej w świecie to nie jest dla mnie problem, ale na 100% byłam pewna czego chcę, że za żadne skarby i przekupstwa nie zmienię decyzji i wartości, które zaczęły we mnie rozkwitać.
Od około 8 lat jestem na diecie wegańskiej i szybko stało się tak, iż nie wyobrażam sobie innego stylu życia. Uwielbiam gazety o jedzeniu, uwielbiam programy o gotowaniu, godzinami siedzę na blogspocie czy pinterest i czytam blogi z całego świata. Blog dużo zmienił w moim życiu. Nagrodzono mnie tytułem Kulinarnego Bloga Roku w kategorii kulinarne za rok 2014. W roku 2015 Wegan Nerd został uznany tytułem Kulinarnego Bloga Roku wg Poland 100 Best Restaurants.
Autorka książek „Wegan Nerd. Moja roślinna kuchnia”, „Słodka Wegan Nerd. Moje roślinne desery”, „Świętujemy! Roślinne przepisy na uroczystości i święta”
#akademiakulinarnastudioa #kulinarnapasja #toruń #WspieramGastroTorun #warsztaty_online #samsung

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej