Going. | PUNK FEST 2020 Gdańsk - B90

PUNK FEST 2020 Gdańsk

15:00 | Sobota, 12 grudnia 2020

B90

Koncert

od 80 zł

od 80 zł

Punk Fest zagości w Gdańsku!

To będzie wyjątkowe wydarzenie dla fanów starego, dobrego punk rocka. Klasycym rodzimego grania spod znaku irokeza zagrają w Gdańsku na dwóch scenach w ramach festiwalu Punk Fest 2020.

Impreza pod hasłem Punk Fest wpisała się już na stałe w kalendarz rockowych wydarzeń w Polsce. Galicja Productions po raz kolejny zbierze na jednym koncercie zespoły, które od lat cieszą się kultowym statusem wśród rodzimych punkowców.

Punk Fest to jedyna tak duża cykliczna impreza skierowana do fanów muzyki punk rockowej.

Tym razem gramy dla Was po raz pierwszy w gdańskim klubie B90. Podczas kolejnej odsłony tego niesamowicie lubianego festiwalu wystąpi czołówka polskiej sceny punkrockowej: KSU, Sex Bomba,The Bill, Gaga, Zielone Żabki, Alians, Włochaty, Leniwiec, Moskwa, Prawda, Nauka O Gównie, Uliczny Opryszek oraz WC.

"Jest to dla nas niezwykle ważne wydarzenie, ponieważ Galicja Productions od samego początku swojego istnienia była niezwykle związana z szeroko pojętą muzyką punkrockową i tego typu koncerty organizujemy z niezwykłą przyjemnością.

Nie będziemy ukrywać, że ma to duży związek z naszymi prywatnymi upodobaniami muzycznymi, więc możecie liczyć na ściśle wyselekcjonowaną, absolutną klasykę gatunku, najlepszy skład oraz największe punkowe klasyki w najlepszych wykonaniach."

- piszą organizatorzy Punk Fest'u, firma Galicja Productions

Zapraszamy serdecznie na kolejną (po krakowskich, katowickiej, warszawskiej i rzeszowskiej edycji) odsłonę Punk Fest, już 12 grudnia 2020 do Gdańska!

PUNK FEST 2020 Gdańsk

Gdańsk – 12.12.2020 – Klub B90 ul Elektryków
Otwarcie Bram 15:00 Start 16:00
Bilety przedsprzedaż 80zł do 31 sierpnia, od 1 września 90zł, w dniu koncertu 100zł.

DUŻA SCENA: KSU, Sex Bomba,The Bill, Gaga, Zielone Żabki, Alians, Włochaty, Leniwiec, Moskwa.
MAŁA SCENA: Prawda, Nauka O Gównie, Uliczny Opryszek, WC.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej