Going. | OM chanting - FaraRaRa

OM chanting

18:00 | Niedziela

FaraRaRa

Spotkanie

Free

Free

CZYM JEST OM CHANTING:

OM Chanting jest starożytną techniką uzdrawiania grupowego przywróconą przez Mahavatara Babajiego i Paramahamsę Vishwanandę. Wykorzystuje wibrację pierwotnego dźwięku OM do transformacji oraz przywracania harmonii i jedności w świecie.

To jedna z najpotężniejszych, a zarazem bardzo prostych metod stosowanych przez joginów, mędrców i świętych. Zachodzący w czasie praktyki proces transformacji naszej energii oraz oczyszczenia aury możliwy jest dzięki ogromnej sile wibracji OM. Dźwięk oraz wibracja to esencja Stworzenia („Na początku było słowo...” [Ew. J, 1, 1-18]). Intonowanie tego dźwięku w grupie o specjalnym układzie, wzmacnia jego uzdrawiającą moc.

Powstająca energia działa nie tylko na uczestników i ich otoczenie, lecz może być też kierowana dla dobra innych ludzi, miejsc i sytuacji życiowych. OM to pierwotny dźwięk, który stwarza oraz przenika cały wszechświat. Należy on do całej ludzkości, niezależnie od wieku. narodowości, pochodzenia etnicznego, światopoglądu czy religii. W praktyce tej jednoczy nas wspólne działanie, ważny cel i wszechogarniająca wibracja dźwięku OM.

JAK DZIAŁA OMC:

Każde napięcie, cierpienie lub choroba wskazują na obecność negatywnych wibracji ( tj. o niskiej częstotliwości) w danej osobie lub jej otoczeniu. OM jest najwyższą i najczystszą wibracją. Dostrojenie się do wibracji OM uwalnia od niższych wibracji i je transformuje. Proces ten nazywany jest uzdrowieniem. Regularna praktyka OM Chanting wprowadza równowagę na poziomie fizycznym, mentalnym, emocjonalnym i duchowym.

KORZYŚCI:

-pomaga uwolnić się od negatywnych myśli i emocji, osiągnąć wewnętrzny spokój i rozwinąć uczucia radości i bezwarunkowej miłości;

-oczyszcza organizm z toksyn i likwiduje blokady energetyczne w naszym ciele, wspomagając tym samym nasze zdrowie;

-wspomaga regenerację organizmu po przebytych zabiegach i operacjach;

-relaksuje ciało, wycisza umysł, obniża poziom stresu, a z czasem uwalnia od stanów depresyjnych i lękowych, przywracając równowagę psychiczną, fizyczną, emocjonalną i duchową;

-wspomaga praktyki medytacyjne i jest doskonałym ćwiczeniem oddechowym;

-podnosi poziom świadomości, budzi intuicję i pomaga kierować się wewnętrznym głosem;

-wpływa korzystnie na środowisko, przywraca harmonię i buduje jedność między człowiekiem i naturą.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej