Going. | Małe Miasta / SovVa - Klubokawiarnia Towarzyska

Małe Miasta to bezprecedensowy projekt na polskiej scenie alternatywnej. Muzyka tego tajemniczego duetu to mieszanka odważnych elektronicznych brzmień z domieszką hip-hopu i eksperymentalnego R&B. Debiutancki album Małych Miast ukaże się na początku 2015 roku, do tego czasu formacja będzie sukcesywnie prezentować nowe utwory, sesje koncertowe oraz remixy. Jesienią odbędą się też pierwsze występy MM, u boku takich artystów jak Mister D., Kixnare czy SovVa.

Jako duet producencki zrobili już remixy dla takich artystów jak Ten Typ Mes, W.E.N.A. x VNM, xxanaxx, Spinache czy Night Marks Electric Trio.
Za ten ostatni otrzymali pierwszą nagrodę w konkursie wytwórni U Know Me Records.

S O v V A to tajemniczy producent muzyki elektronicznej. Wiadomo o nim tyle, że z wykształcenia jest muzykologiem, udzielał się w licznych warszawskich składach i uczestniczył w zakładaniu Wytwórnia Krajowa. Wykorzystując najnowsze zdobycze ludzkiej technologii, postanowił on stworzyć coś własnego, wyrażającego nieopisywalny słowami klimat jego naturalnego środowiska piaseczyńskich lasów.

Debiutancka EP-ka SOWY ukazała się w limitowanym nakładzie 500 egzemplarzy podczas Off Festivalu i została całkowicie wyprzedana. Otwierający ją utwór ,,Krzyk? gościł niezliczoną ilość razy na antenie Programu Alternatywnego w radiowej Trójce.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej