Going. | Fakear - Smolna
poleca:

Fakear to artysta pochodzący z Francji, który nazywa się Theo Le Vigoureux. Zajmuje się tworzeniem muzyki elektronicznej, a 26 lutego 2021 wystąpi w klubie muzycznym Smolna na terenie Warszawy. Jego koncert zaplanowano na godzinę 20:00.

Fakear pozyskuje zwolenników głównie ze względu na swój niepowtarzalny styl muzyczny i osobowość sceniczną. Jest znany praktycznie na całym świecie, a w lutym o jego wielkim talencie będą mogli przekonać się polscy odbiorcy. Artysta grał koncerty w wielu dużych miastach, m.in. w Tokio oraz Londynie. Zajmował się także nagrywaniem remixów dla bardzo znanych twórców, takich jak M.I.A., Annie Mac czy też ODESZA. Na swoim koncie ma aż cztery płyty, a w Warszawie zaprezentuje najnowsze kawałki z albumu "Everything Will Grow Again".

Jego styl tworzenia muzyki porównywany jest przez licznych odbiorców do stylu takich gwiazd jak Bonobo czy też Mount Kombie. Jeśli ktoś jest fanem muzyki elektronicznej i chciałby poznać ją z zupełnie innej strony, powinien zjawić się 26 lutego w Warszawie.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej