Going. | Tropem Sensorysia | Wyprawa Rodzinna do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego - Plac Zabaw "Zimne Doły"

Tropem Sensorysia | Wyprawa Rodzinna do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego

12:00 | Niedziela

Plac Zabaw "Zimne Doły"

Spotkanie

80 zł

80 zł

Zapraszamy 5 lipca na pierwszą Wyprawę Rodzinną do Chojnowskiego Parku Krajobrazowego. Podczas naszej wyprawy przeniesiemy się do czarodziejskiego lasu, pełnego mądrych czarodziejów, sympatycznych wróżek i zwinnych elfów. Jako odważni zwiadowcy zanurzymy się w leśne knieje, by poznać tropy dzikich zwierząt i posłuchać tajemnej mowy drzew. Rusałka Tomira zabierze nas w gęste szuwary, a tam przyjrzymy się kolorowym ważkom, posłuchamy rechotu żab i poszukamy traszek. W trakcie wyprawy zamoczymy stopy w jeziorze, a dłonie w błocie, przytulimy stare dęby i powąchamy wszystkie kwiaty na naszej drodze. Po pełnym wrażeń marszu i grach ruchowych położymy się na łące i poleniuchujemy. 

DATA: 5 lipca
GODZINA: 12:00
MIEJSCE SPOTKANIA: Plac Zabaw "Zimne Doły", 05-532 Chojnów
https://goo.gl/maps/PYk9cwTtF6DZYUCW6
CZAS TRWANIA: około 5h
CENA BILETU: 80 zł za każdą osobę (dorosły lub dziecko powyżej 3 lat). Dzieci do 3 lat - bezpłatnie.
COVID INFO: Wszyscy uczestnicy spaceru zobowiązania są do przestrzegania obowiązujących zaleceń dotyczących COVID-19, czyli w wolnej przestrzeni bez maseczek możemy przemieszczać się 2 m od siebie.

Dla spragnionych wielkich przygód zapraszamy na jednodniowe Wyprawy Rodzinne do lasów i parków przyrody w okolicy Warszawy. Wyprawa Rodzinna to wspaniała okazja na rozwój wszystkich zmysłów i jednocześnie spędzenie czasu w gronie rodzinnym na łonie natury. Podczas eskapady poszukamy tropów najróżniejszych mieszkańców, zaobserwujemy różnorodność flory i fauny. Nie zabraknie nasłuchiwania dźwięków ptaków mieszkających wysoko na drzewach, zapachu runa leśnego oraz podglądania zwierząt – tych dużych i tych bardzo malutkich. Zmysł równowagi również się przyda przemierzając bagna lub bystre strumyki! A dla odważnych spacer boso po leśnych ścieżkach. Zapraszamy!

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie - nowo powstającą sala kreatywnej zabawy i labirynt sensoryczny w samym sercu Starego Mokotowa, przy ulicy Różanej 8.
---
Dołącz do naszej grupy Tropem Sensorysia: www.facebook.com/groups/sensorysie/
Więcej spacerów i wypraw znajdziesz na naszej stronie: www.sensorysie.pl/tropem-sensorysia/
Polub nas na facebooku: www.facebook.com/sensorysie

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej