Going. | Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Żoliborzu - Plac Słoneczny

Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Żoliborzu

11:00 | Sobota

Plac Słoneczny

Spotkanie

29 zł

29 zł

Wybierzcie się z nami na Spacer Sensoryczny śladami najpiękniejszych domów na Żoliborzu. Wspólnie dowiemy się kim jest architekt i czym się zajmuje. Obejrzymy różne domy – stare, nowe, małe, duże, zadbane i zniszczone. Dotkniemy, poczujemy i sprawdzimy z czego buduje się domy i mieszkania. Zaprojektujemy własne domy marzeń, odnajdziemy ukryte zagadki, a spacer zakończymy na Kępie Potockiej, gdzie posłuchamy, jak szumi woda i jak szybko płyną po niej „patykowe łódki”.

DATA: 4 lipca
GODZINA: 11:00 
MIEJSCE SPOTKANIA: Plac Słoneczny, Warszawa 
https://goo.gl/maps/EqLgosFpduX9DHYP7
CZAS TRWANIA: 2-2,5h
CENA BILETU: 29 zł za każdą osobę (dorosły lub dziecko powyżej 3 lat). Dzieci do 3 lat - bezpłatnie.
COVID INFO: Wszyscy uczestnicy spaceru zobowiązania są do przestrzegania obowiązujących zaleceń dotyczących COVID-19, czyli w wolnej przestrzeni bez maseczek możemy przemieszczać się 2 m od siebie.

Spacer Sensoryczny pozwala rozwijać wszystkie zmysły przy jednoczesnym zwiedzaniu mniej znanych zakątków Stolicy. Trasa podzielona jest na kilka odcinków, a każdy z nich poświęcony innemu zmysłowi. Nie zabraknie zabaw i gier, odpoczynku na trawie czy podziwiania miejskiej architektury i przyrody, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. To super okazja do uważnego przyjrzenia się miastu, wsłuchania się w jego odgłosy, poczucia jego różnorodnych faktur i zapachów. Wszystkie dzieci – małe i duże, oraz ich rodziców zapraszamy na niezapomnianą przygodę! Do zobaczenia!

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie - nowo powstającą sala kreatywnej zabawy i labirynt sensoryczny w samym sercu Starego Mokotowa, przy ulicy Różanej 8.
---
Dołącz do naszej grupy Tropem Sensorysia: www.facebook.com/groups/sensorysie/
Więcej spacerów i wypraw znajdziesz na naszej stronie: www.sensorysie.pl/tropem-sensorysia/
Polub nas na facebooku: www.facebook.com/sensorysie

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej