Going. | Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Starym Mieście - Brzozowa 38

Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Starym Mieście

11:00 | Sobota, 11 lipca 2020

Brzozowa 38

Spotkanie

29 zł

29 zł

Na kolejny lipcowy Spacer Sensoryczny wybierzemy się wąskimi i malowniczymi uliczkami Starego Miasta. Obejrzymy różne kamienice - stare, małe, duże i kolorowe. Spróbujemy objąć najwęższy budynek w Warszawie - Dom Chudzielca. Dotkniemy czerwonych i szorstkich cegieł starych kamienic i murów oraz poczujemy ich chłód. A wsłuchując się w opowieści o Bazyliszku i Syrenie rozbudzimy wyobraźnie i stworzymy mityczne postacie, które będą pilnować naszych skarbów. Na zakończenie spaceru przejdziemy boso po bajkowym labiryncie Ogrodu Królewskiego, który zaprowadzi nas do najbardziej niezwykłej architektonicznej przestrzeni czyli Arkad Kubickiego. Do zobaczenia!

DATA: 11 lipca
GODZINA: 11:00 
MIEJSCE SPOTKANIA: Brzozowa 38, Warszawa
https://goo.gl/maps/VbmBBAddK46PcxbN8
CZAS TRWANIA: 2-2,5h
CENA BILETU: 29 zł za każdą osobę (dorosły lub dziecko powyżej 3 lat). Dzieci do 3 lat - bezpłatnie.
COVID INFO: Wszyscy uczestnicy spaceru zobowiązania są do przestrzegania obowiązujących zaleceń dotyczących COVID-19, czyli w wolnej przestrzeni bez maseczek możemy przemieszczać się 2 m od siebie.

Spacer Sensoryczny pozwala rozwijać wszystkie zmysły przy jednoczesnym zwiedzaniu mniej znanych zakątków Stolicy. Trasa podzielona jest na kilka odcinków, a każdy z nich poświęcony innemu zmysłowi. Nie zabraknie zabaw i gier, odpoczynku na trawie czy podziwiania miejskiej architektury i przyrody, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. To super okazja do uważnego przyjrzenia się miastu, wsłuchania się w jego odgłosy, poczucia jego różnorodnych faktur i zapachów. Wszystkie dzieci – małe i duże, oraz ich rodziców zapraszamy na niezapomnianą przygodę! Do zobaczenia!

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie - nowo powstającą sala kreatywnej zabawy i labirynt sensoryczny w samym sercu Starego Mokotowa, przy ulicy Różanej 8.
---
Dołącz do naszej grupy Tropem Sensorysia: www.facebook.com/groups/sensorysie/
Więcej spacerów i wypraw znajdziesz na naszej stronie: www.sensorysie.pl/tropem-sensorysia/
Polub nas na facebooku: www.facebook.com/sensorysie

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej