Going. | Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Mokotowie - Wejście do Pałacu Królikarnia

Tropem Sensorysia | Spacer Sensoryczny po Mokotowie

11:00 | Sobota, 25 lipca 2020

Wejście do Pałacu Królikarnia

Spotkanie

29 zł

29 zł

Wszędzie dobrze, ale w domu najlepiej :) Wracamy na Mokotów!!! Zapraszamy ponownie na Spacer Sensoryczny po najbardziej urokliwych zakamarkach Mokotowa, czyli do parku Arkadia i ogrodu w Królikarni. Poznamy wiele ciekawych prac rzeźbiarskich, wsłuchamy się w życie małych mieszkańców miejskiej zieleni. Na własnej skórze sprawdzimy faktury przedwojennych cegieł, pobiegamy po łące, poskaczemy przez wodę. Dla odważnych nie zabraknie balansowania po drzewach i szukania skarbów. Zrobimy własne rzeźby sztuki i wiele, wiele innych zabaw. A dla dorosłych będzie dużo ciekawostek z historii i sztuki, ale też doznań sensorycznych. Widzimy się!

DATA: 25 lipca
GODZINA: 11:00 
MIEJSCE SPOTKANIA: Wejście do Pałacu Królikarnia
https://goo.gl/maps/tLgaBLbAgS3zDAzC7
CZAS TRWANIA: 2-2,5h
CENA BILETU: 29 zł za każdą osobę (dorosły lub dziecko powyżej 3 lat). Dzieci do 3 lat - bezpłatnie.
COVID INFO: Wszyscy uczestnicy spaceru zobowiązania są do przestrzegania obowiązujących zaleceń dotyczących COVID-19, czyli w wolnej przestrzeni bez maseczek możemy przemieszczać się 2 m od siebie.

Spacer Sensoryczny pozwala rozwijać wszystkie zmysły przy jednoczesnym zwiedzaniu mniej znanych zakątków Stolicy. Trasa podzielona jest na kilka odcinków, a każdy z nich poświęcony innemu zmysłowi. Nie zabraknie zabaw i gier, odpoczynku na trawie czy podziwiania miejskiej architektury i przyrody, a to wszystko pod opieką wykwalifikowanego przewodnika. To super okazja do uważnego przyjrzenia się miastu, wsłuchania się w jego odgłosy, poczucia jego różnorodnych faktur i zapachów. Wszystkie dzieci – małe i duże, oraz ich rodziców zapraszamy na niezapomnianą przygodę! Do zobaczenia!

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie - nowo powstającą sala kreatywnej zabawy i labirynt sensoryczny w samym sercu Starego Mokotowa, przy ulicy Różanej 8.
---
Dołącz do naszej grupy Tropem Sensorysia:
www.facebook.com/groups/sensorysie/
Więcej spacerów i wypraw znajdziesz na naszej stronie: www.sensorysie.pl/tropem-sensorysia/
Polub nas na facebooku: www.facebook.com/sensorysie

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej