Going. | Tropem Sensorysia | Wyprawa Rodzinna do Kampinoskiego Parku Narodowego - Pole Biwakowe Łubiec

Tropem Sensorysia | Wyprawa Rodzinna do Kampinoskiego Parku Narodowego

12:00 | Niedziela, 19 lipca 2020

Pole Biwakowe Łubiec

Spotkanie

80 zł

80 zł

Zapraszamy na wędrówkę, która rozpocznie się na wydmowym grzbiecie nazywanym, nie bez kozery „Karpatami”. Podczas naszej wyprawy będziemy ćwiczyć równowagę na zwalonych pniach, pić herbatę z sosny, uczyć się turlania w parach i innych zabaw w kontakcie fizycznym rodzic-dziecko, wypatrywać ptaków i próbować rozpoznawać je po śpiewie, bujać się w hamakach, odgadywać zagadki i wykonywać zadania, które doprowadzą nas do odnalezienia tajemniczej skrzynki. Czeka też na nas kilka niespodzianek.
Na dłuższy przerwę obiadową, zabawy i leniuchowanie zatrzymamy się nieopodal ukrytego w lesie, średniowiecznego grodziska. Wracając przejdziemy wąską ścieżką przez paprociową dżunglę. Zachęcamy do brania udziału w zabawach razem z dziećmi, ale może uda nam się też wykroić trochę czasu, w którym rodzice będą mogli się pogrążyć w nicnierobieniu lub rozmowach z innymi dorosłymi, a przewodnik porwie dzieciaki do zabawy. Do zobaczenia!

DATA: 19 lipca
GODZINA: 12:00 
MIEJSCE SPOTKANIA: Pole biwakowe Posada, 05-084 Łubiec
https://goo.gl/maps/Qiw65zsaSrRX7DTT8
Kampinos parking: https://goo.gl/maps/HddhNF64BzZ7UnS86
CZAS TRWANIA: ok. 5h
CENA BILETU: 80 zł za każdą osobę (dorosły lub dziecko powyżej 3 lat). Dzieci do 3 lat - bezpłatnie.
COVID INFO: Wszyscy uczestnicy spaceru zobowiązania są do przestrzegania obowiązujących zaleceń dotyczących COVID-19, czyli w wolnej przestrzeni bez maseczek możemy przemieszczać się 2 m od siebie.

Dla spragnionych wielkich przygód zapraszamy na jednodniowe Wyprawy Rodzinne do lasów i parków przyrody w okolicy Warszawy. Wyprawa Rodzinna to wspaniała okazja na rozwój wszystkich zmysłów i jednocześnie spędzenie czasu w gronie rodzinnym na łonie natury. Podczas eskapady poszukamy tropów najróżniejszych mieszkańców, zaobserwujemy różnorodność flory i fauny. Nie zabraknie nasłuchiwania dźwięków ptaków mieszkających wysoko na drzewach, zapachu runa leśnego oraz podglądania zwierząt – tych dużych i tych bardzo malutkich. Zmysł równowagi również się przyda przemierzając bagna lub bystre strumyki! A dla odważnych spacer boso po leśnych ścieżkach. Zapraszamy!

Tropem Sensorysia to Spacery Sensoryczne i Wyprawy Rodzinne organizowane przez Sensorysie - nowo powstającą sala kreatywnej zabawy i labirynt sensoryczny w samym sercu Starego Mokotowa, przy ulicy Różanej 8.
---
Dołącz do naszej grupy Tropem Sensorysia: www.facebook.com/groups/sensorysie/
Więcej spacerów i wypraw znajdziesz na naszej stronie: www.sensorysie.pl/tropem-sensorysia/
Polub nas na facebooku: www.facebook.com/sensorysie

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej