Going. | Wczasy - Sztauwajery

Wczasy

21:00 | Jutro

Sztauwajery

Koncert

Free

Free

3 lipca zmieniamy klimat i zapraszamy na Wczasy! Autorzy przebojowego utworu „Dzisiaj jeszcze tańczę” znakomicie odświeżają brzmienie polskiej zimnej fali. Ich znak rozpoznawczy to życiowe, chwytliwe piosenki z polskimi tekstami. Wczasy brzmią nostalgicznie i melancholijnie, ale z niezapomnianym charakterem. Warto sprawdzić ich na żywo. Wstęp jest darmowy. Wydarzenie odbywa się w cyklu Powered by Perła.

Duet Wczasy łączy w swojej muzyce polską zimną falę z synth-popowymi przebojami w stylu lat 80. i 90. Mocne, emocjonalne polskie teksty, przebojowość, autorskie teledyski i żywiołowe koncerty sprawiły, że o Wczasach zrobiło się głośno wśród fanów polskiej muzyki alternatywnej. Debiutancka płyta Wczasów pt. „Zawody” podbiła serca wielu słuchaczy i recenzentów, a przez niektórych odebrana została nawet jako manifest pokoleniowy. Album trafił do różnych zestawień najlepszych polskich płyt 2018 roku, na przykład: https://beehy.pe/best-of-2018/poland/, gdzie głosami 32 krytyków zajął czwarte miejsce tuż za podium.

Wczasy kończą obecnie pracę nad drugą płytą, a jej fragmenty będzie można usłyszeć na koncercie nad stawami. Zapraszamy na Wczasy!

powered by Perła

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej