Going. | Killed by November Fest - Klubokawiarnia Chmury

Warsaw City Rockers i klub Chmury zapraszają na KILLED BY NOVEMBER Fest.

Nic tak nie chłoszcze jak polski listopad. Wódka, cmentarze, deszcz i depresja. Jeżeli przeżyjecie ten morderczy maraton to na zakończenie mamy dla Was 4 świetne koncerty, wszystkie tego samego wieczora!

Rakta - S?o Paulo/Brazylia
death-rock/post punk

Hipnotyzująca grupa rodem z tropikalnej Brazylii. Tak odległa od Twoich dotychczasowych wyobrażeń o tym kraju jak to tylko możliwe. To nie jest plaża Ipanema, to nawet nie są favele Sao Paulo. RAKTA to zatęchłe, i wilgotne pierwotne brzmienie dżungli, to plemienne rytmy perkusji, zawodzące wokale i zimne melodie raz punkowe a raz gotyckie. Dziewczyny zadebiutowały długogrającym materiałem w 2013 roku, szybko zdobywając sobie sympatię nie tylko punkowej, ale także tej bardziej indie publiczności. Po zjeżdzeniu z koncertami obu ameryk przyszła kolej na europę. Jesteśmy dumni, że możemy gościc zespół z kraju, który dał światu Os Mutantes i Ratos de Por?o!

Go!zilla - Firenze/Włochy
psychedelic/garage punk

Go!Zilla to Luca Landi (guitar/vocasl), Fabio Ricciolo (drum/vocals) i Mattia Biagiotti (guitar/vocal). Ich muzyka w dużej mierze inspirowana jest psychodelicznymi składankami z lat 60 z serii Nuggets, ale słychać w niej również dużo innych naleciałości z historii muzyki gitarowej - przez silne ispiracje punk rockiem, aż po grunge z początku lat '90. Ich debiutancke LP zatytuowane Grabbing a Crocodile zostało wydane nakładem Rough Trade.
W mniej niż 2 lata zjeździli z kocnertami całą europę, grając z takimi zespołami jak: The Night Beats, The Sonics, Crocodiles czy Thee Oh Sees.

Obligatory Cripples - Warszawa
lo-fi-home-made pop-punk

O wielu się grupach słyszy się nudne hasła, że niby to ich muzyka wymyka się klasyfikacjom i tak dalej. Obligatory Cripples nie są takim bandem. Ich muzyka jest trochę urocza, trochę nieprzyjemna, trochę dziwna i trochę fajna. Tyle. Powinni być twoim ulubionym zespołem. (kradziony opis)

PAST - Warszawa
post punk

Zespół Past tworzą 4 osoby ? 3 chłopaków i 1 dziewczyna. Instrumentarium to: perkusja, bas, gitara i klawisz. Istniejmy już 3 lata i jesteśmy wolno dojrzewającym projektem. Oscylujemy w wolniejszych post punkowych brzmieniach z zacięciem do zimnej fali. Lubimy jeździć razem samochodem i słuchać muzyki pogryzając paluszki żerańskie. Jesteśmy z mazowsza. Teksty to lament na zły świat, na który mamy często tak mały wpływ. Muzyka to odskocznia od przeciętności i norm, które próbują zabić w nas ducha przekory. Nie dajemy się.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej