Going. | AniKa Dąbrowska | #EmpikMusicLive - koncert - Facebook.com/Empikcom

AniKa Dąbrowska | #EmpikMusicLive - koncert

20:00 | Wtorek, 30 czerwca 2020

Facebook.com/Empikcom

Koncert

Free

Free

#EmpikMusicLive to cykl koncertów i rozmów z artystami wokół ich premierowych albumów. Gościem wydarzenia będzie AniKa Dąbrowska, artystka zagra 30 minutowy koncert po którym opowie o swojej twórczości oraz odpowie na pytania internautów. Na wydarzenie promujące album „Afirmacja” zapraszamy wspólnie z Universal Music Polska oraz Going.

„Afirmacja” to debiutancka płyta zwyciężczyni drugiej edycji The Voice Kids – AniKi Dąbrowskiej. Tytuł płyty jest odzwierciedleniem osobowości samej Artystki, która całą sobą chłonie świat i jak nikt potrafi się nim cieszyć, oddychać chwilą. To płyta pełna utworów niosących same pozytywne emocje - radość, nadzieję, pociesznie, miłość i zabawę. AniKa mówi o niej: „Jest różnorodna i myślę, że absolutnie dla każdego, zwłaszcza teraz, w tak dziwnym i trudnym czasie, bo każdy potrzebuje zastrzyku dobrej energii. Pełna pięknych tekstów, utworów niosących same pozytywne emocje.”

Transmisja dostępna będzie live na Facebook.com/empikcom a późnej jej zapis audio trafi do aplikacji Empik Music. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Aplikacja Empik Music to dostęp do kilku milionów utworów w jednym miejscu – od największych światowych wytwórni muzycznych po setki zagranicznych i polskich wytwórni
niezależnych. Pomaga nie tylko odkrywać nowych wykonawców, przedstawia wyczekiwane premiery, ale również poleca muzyczne wydarzenia, koncerty i spotkania z artystami. Udostępnia także oryginalne playlisty i rekomendacje stworzone przez znane postacie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej