Going. | Stand-up na Pradze: Błażej Krajewski, Maks Padalak - Praga Centrum

Stand-up na Pradze: Błażej Krajewski, Maks Padalak

20:00 | Poniedziałek, 13 lipca 2020

Praga Centrum

Stand-up i impro

39 zł

39 zł

Lato na Pradze to nie tylko koncerty! To również miejsce, w którym możesz spotkać się ze znajomymi, napić się drinka, skosztować Aperola, wrzucić coś na ząb, posłuchać setów najlepszych polskich DJów oraz wziąć udział w występach najlepszych polskich stand-uperów! Ponad 20 czołowych nazwisk polskiej sceny komediowej wystąpi w murach Praga Centrum.

Błażej Krajewski
Bydgoski komik, z powodzeniem rozśmiesza publiczność w całej Polsce od 6 lat. Najbardziej znany z genialnych modulacji głosowych, a jego nagranie z charakterystycznym syntezatorem głosowym Ivona było wyświetlone miliony razy. „Komedia Pomyłek” rozbawia do łez historiami z rodzinnej Bydgoszczy, wieloma wpadkami , które Błażej przyciąga do siebie jak magnes oraz wcieleniami w barwne postacie zaczerpnięte ze świata popkultury.

Maks Padalak
Młody komik z Poznania, na scenie od ponad 3 lat, w ciągu których zjechał ze stand-upem całą Polskę, twórca cyklu "można się dosiąść" na youtubie. Internauci jednogłośnie stwierdzili, że ma głupi ryj. Maks jednogłośnie stwierdził, że oni też.


Data: 13 lipca 2020
Doors: 18:00
Start: 20:00
Miejsce: Praga Centrum

Sprzedaż biletów na każde z wydarzeń stand-up'owych rusza w poniedziałek o godzinie 12:00.

Organizator: Follow The Step
Regulamin: www.followthestep.com/regulamin

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej