Going. | JAPFEST 2020 - ODTJ Tomaszowo

JAPFEST 2020

21-23.08.2020

ODTJ Tomaszowo

Festiwal

od 59 zł

od 59 zł

Przed wami siódma edycja Największego Festiwalu Japońskiej Motoryzacji JAPFEST. Kilkaset wyselekcjonowanych samochodów z Polski oraz z całej Europy, topowi polscy drifterzy, zawody Time Attack, Strefa Japońskiej Kultury, kilkanaście wspaniałych Food Trucków, Muzyka, pokazy, konkursy, JF EXPO – stoiska wystawców, najciekawiej zmodyfikowane auta japońskie jak i wystawa aut klasycznych, youngtimerów – to wszystko czeka na ciebie na terenie Ośrodka Doskonalenia Techniki Jazdy Tomaszowo k. Żagania! Prawdopodobnie, będzie to jedyna tej skali impreza motoryzacyjna w sezonie 2020!

Godziny otwarcia bram dla publiki:
Piątek 12:00-19:00
Sobota 10:00-19:00
Niedziela 10:00-17:00
JAPFEST jest imprezą plenerową organizowaną nadal w obowiązującym reżimie sanitarnym w związku z epidemią Covid-19.

W związku z powyższym wszystkie osoby wchodzące na teren festiwalu obowiązuje:
- dezynfekcja rąk na wejściu każdorazowo
- wypełnienie ankiety covid
- zakrywanie ust i nosa w razie braku możliwości utrzymania dystansu 2m od pozostałych uczestników.

Bilet na festiwal JAPFEST uprawnia do przebywania na terenie festiwalu przez 3 dni w godzinach otwarcia bram dla publiki.
Bilet VIP na festiwal JAPFEST uprawnia do przebywania na terenie festiwalu od momentu otwarcia bram, do samego końca, także podczas wieczornych afterparty oraz uroczystej gali rozdania nagród.
Bilet VIP pozwala także na nocleg na terenie festiwalu we własnym namiocie.
Bilet VIP nie pozwala wjechać na teren festiwalu żadnego rodzaju pojazdem (samochodem, motocyklem, campingiem). Nocleg we własnych samochodach/camperach jest możliwy na terenie darmowego parkingu dla publiki.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej