Going. | Tricky | Kraków - Klub Kwadrat
poleca:

Zimą przyszłego roku na trzech koncertach w Polsce wystąpi Tricky. Jeden z nich odbędzie się 18 lutego w krakowskim klubie Kwadrat. Jego początek zaplanowano na godzinę 20.

Te zimowe koncerty w Polsce promować będą najnowszą płytę tego artysty. Zatytułowana ona jest „Fall To Pieces”, i ukaże się na rynku we września 2020, nakładem wytwórni False Idol, której właścicielem jest właśnie Tricky.

Przypomnijmy, że ten brytyjski wokalista i producent obecny jest na scenie muzycznej już od ponad 30 lat. W latach 90-tych ubiegłego wieku, czyli na początku swojej kariery związany był z zespołem Massive Atack. Razem współtworzyli wówczas nowy nurt muzycznych, który zyskał miano trip hopu. Z Massive Atack Tricky wydał dwie płyty.

Ten artysta w swojej solowej karierze wykorzystywał zawsze piękne kobiece głosy. Współpracował już z wieloma wokalistkami, między innymi Bjork, Neneh Cherry i Alison Moyet. Jest wierny tej tradycji również na ostatniej płycie, ponieważ większość utworów na „Fall To Pieces”, wykonuje Marta Złakowska. Tę piosenkarkę odkrył w czasie trasy koncertowej po Europie. Mówi o niej, że nie dba o sławę, tylko chce po prostu śpiewać. I to jest kolejna jej zaleta.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej