Going. | Daði Freyr - Hydrozagadka

Sensacja Konkursu Piosenki Eurowizji Daði Freyr po raz pierwszy w Polsce! Autor viralowego hitu „Think About Things” wystąpi w marcu przyszłego roku w warszawskiej Hydrozagadce.

Daði Freyr
20.03.2021 / bramka: 19:00, start: 20:00
Warszawa / Hydrozagadka


Szanowni Państwo. Prosimy o kupowanie biletów wyłącznie w autoryzowanych punktach sprzedaży. Poprzez kupno wejściówek od osób trzecich możecie zostać Państwo oszukani.

Wstęp na koncert 13+ za pisemną zgodą rodzica. Poniżej 13 lat, wymagana obecność pełnoprawnego opiekuna. Wzór zgody: http://bit.ly/ZGODA_WB

W trosce o środowisko zachęcamy Was do pokazywania biletów na telefonie zamiast ich drukowania.

Daði Freyr

Daði Freyr to islandzki muzyk, mieszkający na co dzień w Berlinie. Zasłynął dzięki utworowi „Think About Things”, z którym miał reprezentować Islandię na Konkursie Piosenki Eurowizji 2020, odwołanym jednak ze względu na pandemię wirusa COVID-19. Kompozycja stała się międzynarodowym hitem, osiągającym 13 milionów wyświetleń na YouTube oraz ponad 30 milionów odtworzeń na Spotify. Na początku 2021 roku Daði po raz pierwszy wyruszy w europejską trasę koncertową, a jednym z przystanków na niej będzie warszawska Hydrozagadka!

https://www.facebook.com/dadimakesmusic/
https://www.instagram.com/dadimakesmusic/

”Think About Things”: https://www.youtube.com/watch?v=VFZNvj-HfBU

____________________________________________________
Wpadaj na Instagram -> http://bit.ly/Nasz-instagram
Polub nasz profil -> http://bit.ly/Nasz--Facebook

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej