Going. | Włoskie wakacje z Liamem Neesonem | pokazy przedpremierowe - Kino Pałacowe

Włoskie wakacje z Liamem Neesonem | pokazy przedpremierowe

20:30 | Środa, 5 sierpnia 2020

Kino Pałacowe

Film

16/19 zł

16/19 zł

Zapraszamy na pokazy przedpremierowe „Włoskich wakacji”! Liam Neeson, tym razem w cudownej, komediowej odsłonie, w rozgrzewającej serce opowieści o tym, że w malowniczej Toskanii... wszystko można zacząć od nowa!

Daty pokazów:

25 lipca (sobota) | godz. 18:30
5 sierpnia (środa) | godz. 20:30

OPIS:

Robert i jego syn Jack przyjeżdżają do Włoch, by jak najszybciej sprzedać rodzinną willę. Okazuje się jednak, że dom wymaga gruntownego remontu, ich przymusowe wakacją potrwają dłużej niż zakładali, a w malowniczej Toskanii... wszystko można zacząć od nowa.

ZWIASTUN:

https://youtu.be/kfFavRjHoC8

WIĘCEJ O FILMIE:

Malownicza wioska w Toskanii, lokalne wino, najlepsze risotto i włoskie słońce, które zmienia wszystko. Czy można wyobrazić sobie lepsze miejsce? To właśnie w Toskanii rozgrywa się akcja najnowszego filmu z największym twardzielem Hollywood, Liamem Neesonem. Brytyjski aktor zamienił tym razem wiecznie odbezpieczoną broń na gorącą focaccię, a pościg za swoimi wrogami, na gonitwę za szczęściem! Wcielił się w nieznośnego, ale pełnego uroku malarza, który przekonany jest o tym, że najlepsze lata już za nim. Jednak jak to w życiu, to co najlepsze, przychodzi niespodziewanie. Jack (Michael Richardson) po miesiącach milczenia dzwoni do ojca Roberta (Liam Neeson), by namówić go na szybką sprzedaż opuszczonej, rodzinnej willi w Toskanii. Zarówno ojciec jak i syn, stronią od wzajemnej czułości, dlatego ruszają do Włoch, by czym prędzej załatwić sprawę i wrócić do swojego londyńskiego życia. Toskania jednak zmiękczy zarówno serce Liama Neesona, jak i jego syna Michaela, którzy w duecie zafundują nam rodzinne, włoskie wakacje… w czasie, których wszystko można zacząć od nowa!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej