Going. | Babyteeth | pokaz przedpremierowy - Kino Rialto

Babyteeth | pokaz przedpremierowy

18:30 | Niedziela, 2 sierpnia 2020

Kino Rialto

Film

16/20 zł

16/20 zł

W niedzielę o 18:30 kolejny pokaz przedpremierowy - tym razem australijsko-amerykański dramat obyczajowy z elementami komedii opowiadający o nastolatce, która uczy się przekraczać wszelkie granice w ekstremalny sposób.
Milla, poważnie chora nastolatka (magnetyczna Eliza Scanlen), zakochuje się w Mosesie (Toby Wallace) – chłopaku z problemami. To zmienia ją i jej rodzinę. Rodzice (fenomenalnie grani przez Essie Davis i Bena Mendelsohna) dla ukochanej córki zrobią wszystko, pozwolą nawet Mosesowi z nimi zamieszkać. Okazuje się, że wraz z pierwszymi pocałunkami w Millę wstępuje nieznane dotąd pragnienie życia. Milla pokazuje rodzicom, Mosesowi i wszystkim wokół jak żyć, kiedy nie masz nic do stracenia
Eliza Scalen, znana z serialu „Ostre przedmioty” 20-letnia Australijka, którą mogliśmy niedawno oglądać w „Małych kobietkach” Grety Gerwig, udowadnia, że wyrasta na jedną z najciekawszych aktorek młodego pokolenia. Jej filmowy partner Toby Wallace za swoją kreację otrzymał w Wenecji Nagrodę Marcello Mastroianniego za najlepszy debiut aktorski.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej