Going. | John Digweed - Basen

Legenda progressive house, John Digweed wystąpi 29 listopada w Basenie!

John Digweed to brytyjski DJ i producent. Swoją przygodę z muzyką rozpoczął w wieku 13 lat. Uznawany jest za jednego z najlepszych dj'ów muzyki klubowej i postrzegany jest jako artysta wiarygodny, inspirujący i nieustannie dążący do perfekcji.

Obraca się w kręgach progressive, house, trance, ale i nie tylko. Jego utwory i styl grania nie podlegają żadnym konwenansom. Jest uniwersalny w tym co gra i jak gra.

John jest również współzałożyciel wytwórni płytowej "Bedrock". Jego singiel wyprodukowany w 1999 roku - "Heaven Scent' okazał się przebojem na miarę światową, którego niepowstydzili się zremiksować tacy dj'e i producenci jak Yunus Guvenen, czy Satoshi Tomie. Krążek ?For What You Dream Of?, wydany w jego własnej wytwórni płytowej ?Bedrock? w 1993 roku, został wykorzystany w ścieżce dźwiękowej do kultowego już filmu ?Trainspotting?.
John Digweed jest również inicjatorem comiesięcznego klubowego eventu Bedrock, który rozrósł się do skali międzynarodowej i statusu złotej płyty za album ?Renaissance?, stworzony wspólnie z Sashą.

Do dziś kunsztu Digweeda można zasmakować podczas audycji radiowych "Kiss100" w Wielkej Brytanii, jak również na darmowym programie "podcast" na itunes.

Jarek Czechowski (Angelo Mike)

Jarek Czechowski ukrywający się pod pseudonimem Angelo Mike od lat
jest synonimem jakości muzycznej oraz zaangażowania w scene klubową.

Mający na swoim koncie wiele tytułów najlepszego Dj'a w Polsce oraz inne wyróżnienia od lat dostarcza nam wielu wspaniałych wrażeń nie tylko jako Dj, ale
również jako promotor. Był odpowiedzialny za sprowadzenie po raz pierwszy do Polski większości czołowych artystów światowej sceny klubowej oraz organizację wielu znanych eventów muzycznych.

Teraz jest skupiony głównie na tworzeniu własnej muzyki, która ostatnio jest wydawana pod labelem Sentence Records.

Od niedawna tworzy rownież własne audycje radiowe. "Connect with Angelo Mike" można co tydzień usłyszeć w formie podcastu, natomiast drugą audycję "Sentence Sessions" na antenie miedzynarodowego Frisky Radio.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej