Going. | Robert Kasprzycki - Klub Harenda

Robert Kasprzycki ? znany śpiewający autor, poeta o duszy rockmana wydał długo oczekiwany przez słuchaczy album. Artysta tym razem przyjeżdża z całym zespołem i z nowym programem.
O nowym wydawnictwie mówi tak: Faktem jest, że albumy wydaję rzadko. Nowy album jest to czwarty album w kolejności, ale też stoją za nim czterej muzycy. Po przemeblowaniach stylu, styl mamy trochę jak w powieści Dumasa: głosu baryton, gitar muszkiety i bębny bijące do rytmu: wszyscy za jednego, jeden za wszystkich. Ten kwartet tworzą obecnie: Robert Kasprzycki ? gitara, głosy, muzyka, słowa, Max Szelęgiewicz ? gitary, Krzysztof Wyrwa ? bass i Adam Zadora ? perkusja.

Na koncercie nie zabraknie też znanych utworów z poprzednich płyt artysty. Kasprzycki dodaje: To chyba moja najbardziej miłosna płyta, jeśli chodzi o tematykę, bo zdecydowanie ograniczyłem się do uczuć, mniej dłubię w innych tematach . Zasadniczo bowiem chodzi o to, żeby mieć mądre słowa, a do tego ułożyć w miarę prostą melodię, która telepie się w głowie cały dzień i do której chce się wracać. Dlatego nie żałuję, że płyt jest mało, bo one na szczęście jakoś trzymają się siebie i trzymają się słuchaczy. ?Trzymaj się wiatru kochana? ? singiel promujący płytę, utrzymywał się na Liście Przebojów Trójki przez 22 tygodnie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej