Going. | Elliphant - Basen

Jej pierwszy występ w Polsce został zgodnie przez Was uznany za jeden z najciekawszych koncertów podczas tegorocznej odsłony festiwalu Tauron Nowa Muzyka. Niewielu spodziewało się, że niespełna trzydziestoletnia Elliphant porwie do tańca wszystkich zgromadzonych pod sceną główną, przyćmiewając swoją energią takie gwiazdy jak Kelis czy Nenneh Cherry.

Chcąc powtórzyć to doświadczenie i dać Wam kolejną okazję do radosnej zabawy, zaprosiliśmy Elliphant ponownie do Polski - tym razem na dwa koncerty z cyklu Before Tauron Nowa Muzyka 2015. Szwedzka artystka, której kariera zaczęła się zaledwie dwa lata temu od wielkiego sukcesu, jakim okazał się utwór "Down on Life", potrafiąca połączyć niewymuszony rapowy flow z ciężkimi elektronicznymi bitami i nieustającą zabawą, pojawi się 6 lutego w katowickim Mega Clubie, zaś dzień później będziecie mogli jej posłuchać w stołecznym klubie Basen. Kawałek został zamieszczony na kanale Pitchfork i został wyświetlony przez ponad milion zachwyconych użytkowników.

Katy Perry napisała o nim na twitterze: "one of the most bad ass music videos I've seen in a long time". W 2013 roku Elliphant wydała swoją pierwszą epkę, na której zostały zamieszone cztery utwory (w tym "Ciant Hear It", "Down on Lif" oraz nowe "Make it Juicy" i "In the Jungle")
Jeżeli jesteście fanami M.I.A, lubicie taneczny hip-hop spod znaku Diplo, albo po prostu cenicie artystów niepasujących do żadnej z muzycznych szufladek, zdolnych za to zmienić swój występ w szaloną rewię niespodzianek i zaskakujących scenicznych pomysłów, nie tylko muzycznych, to możemy zagwarantować, że oba występy Elliphant nie sprawią wam zawodu.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej