Going. | Mama Selita - Klub Stodoła

Mama Selita ma na swoim koncie dwie świetnie przyjęte płyty, kilkaset koncertów w Polsce i kilka za granicą. Ostatni album zespołu, zatytułowany Materialiści ukazał się 6 października i od razu spotkał się z entuzjastyczną reakcją krytyków.

Wydawnictwo promuje, między innymi, utwór Na pół, który dotarł do pierwszych miejsc list przebojów i stał się numerem jeden wśród utworów pobieranych online.
Mama Selita świetnie sprawdza się także na scenie, co udowodniła między innymi koncertem na Przystanku Woodstock i wygraną w polskiej edycji Hard Rock Challenge. Zespół obecnie skupia się na działalności koncertowej, promując najnowszy album Materialiści.

Media o Mama Selita:

Ma tony funku, rockowy pazur (?) i bardzo dobry wokal. (?)Wierzę w zespół Mama Selita i uważam, że dwa lata po debiucie wciąż ma nieokiełznaną, młodą energię. Nawet jakby jej przybywało.

Jacek Świąder GAZETA WYBORCZA

Słowo ?utalentowani? mógłbym zresztą odmieniać w tej recenzji przez wszystkie przypadki (?)?Materialiści? to krążek, który potwierdza, iż ścieżka artystyczna Mamy jest świadoma i może przynieść dalsze sukcesy.
Krzysztof Nowak ? T-MOBILE MUSIC

?ewolucję należy docenić. Motyw przeobrażenia z chłopca w mężczyznę nie bez podstaw wydaje się w tekstach motywem przewodnim. Ładnie ta Mama Selita dojrzewa.
Marcin Flint - INTERIA.PL

Support: Funktor

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej