Going. | 3275 kg Orchestra - Teatr WARSawy

To prawdopodobnie jedyna taka orkiestra w Polsce! Niesamowity, trzydziestoosobowy zespół instrumentalistów, kompozytorów oraz artystów kreacji dźwięku i wizualizacji. Koncert zespołu 3275 kg Orchestra odbędzie się 1 grudnia o godzinie 20 w Teatrze WARSawy.

"3275 kg Orchestra" to grupa młodych kreatywnych twórców, eksperymentatorów, doświadczonych profesjonalistów i szalonych pasjonatów muzyki. To energetyczne połączenie młodości i doświadczenia, abstrakcji i konstruktywnego działania. W orkiestrze spotkali się artyści wywodzący się z różnych, pozornie odległych artystycznych światów, tutaj jednak współdziałających w pełnej harmonii, realizując wspólne idee. Na muzyczny charakter, brzmienie i kierunek działania orkiestry, ogromny wpływ mają doświadczenia wszystkich muzyków i kompozytorów tworzących zespół oraz ich fascynacja muzyką etniczną, jazz'em w wielu jego odmianach, muzyką eksperymentalną, klasyczną, współczesną kameralistyką i muzyką filmową.

"3275 kg Orchestra " powstała przy Bemowskim Centrum Kultury, będącym jednocześnie ?matecznikiem", jak i impresariatem zespołu.

Enigmatyczna nazwa zespołu określa powagę sytuacji oraz wagę właściwą całej orkiestry wraz z fortepianem, dyrektorem Bemowskiego Centrum Kultury ? Marcinem Jasińskim, Maciejem Trifonidisem ? autorem projektu oraz sztabem wspierającym Bemowskiego Centrum Kultury.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej