Going. | 3. urodziny Głębokiego Pasma - Cafe Kulturalna

3. urodziny Głębokiego Pasma

22:00 | Sobota, 13 grudnia 2014

Cafe Kulturalna

Impreza

10 zł

10 zł

Głębokie Pasmo kończy trzy lata!
feat. Snacks LIVE! (Magic Jams, Grundlos Glucklich/ Berlin DE)

Trzy lata - dokładnie tyle czasu minęło, odkąd w grupie najbliższych przyjaciół postanowiliśmy zrobić coś z upadającą, jak wówczas myśleliśmy, warszawską sceną. Czas upłynął, w naszych życiach prywatnych pozmieniało się już chyba wszystko, a scena znajduje się w tym samym miejscu, w którym była kiedyś... Nie zmienia to jednak faktu, że udało nam się zorganizować sporo legendarnych imprez, zapraszając gości, których, nieskromnie dodamy, bez nas raczej nie mielibyście szans zobaczyć :-)

Lista zagranicznych artystów, którzy przewinęli się przez nasze melanże to: Move D, BICEP, Mike Huckaby, Akufen jako Horror Inc., Swayzak, Mala, DJ Sprinkles (również jako Terre Theamlitz), Inigo Kennedy, John Roberts, Rick Wade, Fluxion, Matt Karmil, Hunee, Eddie C, Mr Beatnick, Peverelist, Bradley Zero, Gerry Read, Pierre LX, Estimulo i Truss/MPIA3. Do tego rzesza ziomów na supportach czy imprezach z polskimi składami, robionymi kompletnie bez zadęcia i mamy lekką ręką kilkudziesięciu artystów i setki godzin spędzonych w kilkunastu klubach w Warszawie, Krakowie, Poznaniu i Sopocie.

Nieźle jak na trzylatka, a to zdecydowanie nie koniec! Te trzy lata, spędzone wspólnie z Wami na opijaniu smutków, czy celebrowaniu zwycięstw są miejmy nadzieję jedynie początkiem naszej przygody. Przygody, której trzecie urodziny chcemy z Wami świętować w kultowym warszawskim miejscu - Cafe Kulturalna - wraz z duetem, który zrobił na nas w ostatnim czasie niesamowite wrażenie - Snacks z Berlina. Do tego spory zapas turbo ziomów wspierających nas od początku, który jednocześnie zagwarantuje imprezę na najwyższym możliwym poziomie.

To co?
Widzimy się 13?

Essence, Hadrian, Jan Piotr Szatan i Mitura - Głębokie Pasmo Crew.

Snacks - Polska publika miała okazję poznać ich charakter na kilku występach w Polsce. Zawładnęli swego czasu Placem Zabaw, zdobyli festiwal Leżaki i najechali ostatnio Kraków... To dwóch ciekawych i ultrautalentowanych producentów mieszkających na berlińskim Kreuzbergu: Aljoscha i Renť. Ten pierwszy, pochodzący z południa Niemiec, poznał tego drugiego, który przejechał połowę świata, by osiąść wreszcie w Berlinie. Jeden wychowany na korzennym hip hopie, drugi formalnie po studiach z jazzowej perkusji i produkcji muzyki. Brzmi jak murowany kandydat do podbicia światowych dancefloorów? A jakże! Ich debiutancka EPka "Purdie" właśnie zdobywa parkiety całego świata wędrując na decki tak uznanych postaci jak Tim Sweeney z Beats In Space, Prosumer (który popełnił zresztą remiks na płytę) czy Detroit Swindle. To zdecydowanie materiał na przyszłe gwiazdy, przyjdźcie posłuchać ich w klubie, zanim wypełnią stadiony...

Support:
Mo (Recognition )
600sto900
Auster
Beetroot
& Głębokie Pasmo crew (Hadrian, Mitura, Jan Piotr Szatan)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej