Going. | DiscoVery - Parking Bar

Kixnare, Matat Professionals, Mitura, R. Luciano.

Po raz czwarty zapraszamy na szeroką i głęboką przelotkę po gatunkach soul, disco, boogie i house. Skoro jest to kwadratowe czwarte wydanie, mamy aż 4 osobowy line up. Jest Kixnare, który tuż przed chwilą wydał swój trzeci album na U Know Me Records. Będzie też Matat Professionals, który już za chwilę wyda kolejną EPkę na S1 Warsaw. Do tego jest jeszcze Mitura oraz Rewelacyjny Luciano, którzy nic nie wydali, ale wydają się być całkiem spoko.

KIXNARE [U Know Me // KRK]

Kixnare czyli Łukasz Maszczyński to pochodzący z Częstochowy, a obecnie urzędujący w Krakowie producent i dj. Jego hip-hopowe korzenie stały się podłożem do muzycznej ewolucji, co sprawiło że inspiruje go dziś niemalże każda wartościowa muzyka. Współpracował z wieloma mniej lub bardziej znanymi postaciami polskiej sceny hiphopowej, jednak dopiero projekt o nazwie "Class of 90's" wydany w 2007 roku ugruntował jego pozycje na liście najbardziej kreatywnych producentów w Polsce. Od 2010 roku współpracuje z rodzimym labelem U Know Me Records, w którym wydał trzy albumy: "Digital Garden" (2010), "Red" (2013) oraz ?Rotations? (2014).
https://www.facebook.com/kixnare
http://www.discogs.com/artist/277935-Kixnare?type=Releases
http://www.discogs.com/artist/277935-Kixnare?type=Appearances

MATAT PROFESSIONALS [Boiler Room Debuts // S1 Warsaw // WWA]

Zawsze chodzi o pasję do przetworzonej żywności i kleptomańskiego podejścia do zbierania sampli a klimat który z tego wynika, miałby być ścieżką dźwiękową dla skromnych fantazji związanych z wprowadzaniem swoich pomysłów na parkiet. Taneczność materiału Matat Professionals wynika z próby zmierzania się z wyobrażeniami jak to może być kiedy za sterami znajduje się DJ Harvey czy Ron Hardy. Gdzie by to wszystko zaszło bez setek godzin narzekania na brak kasy na vinyle, hardware i czynsz.
Jak póki co określić to brzmienie...? BENNY HILL DOES HOUSE
https://soundcloud.com/matat-professionals

MITURA [Głębokie Pasmo // WWA]

Ciągły poszukiwacz pereł fonografii, kocha disco pozostając przy tym otwarty na właściwie wszystkie gatunki muzyczne. Do tej pory można było go usłyszeć w większości klubów stolicy oraz takich radiostacjach jak Radio Czwórka, Radio Pin, Radio Kampus. Od śledzenia top chartów woli odkrywać nowe antykwariaty czy też okoliczne bazary gdzie oprócz warzyw nabywa stare płyty i świeże ryby.
Oraz pamiętajcie: ryby to cenne źródło Omega 3!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej