Going. | Selah Sue koncert w Warszawie - Proxima

Selah Sue koncert w Warszawie

20:00 | Poniedziałek, 8 grudnia 2014

Proxima

Koncert

130 zł

130 zł

Koncert Selah Sue odbędzie się w Warszawie! Jej singiel "This World" wykorzystany w reklamie Kinder Bueno słyszał chyba każdy. Dobra, po tysięcznym razie usłyszanym w kinie utwór może już wkurzać, ale muzyczny dorobek tej belgijskiej piosenkarki nie ogranicza się do jednego hitu. W 2011 roku Selah Sue wydała bardzo dobrze przyjętą debiutancką płytę inspirowaną twórczością  Lauryn Hill, M.I.A. czy Erykah Badu. W Polsce gościła już nie raz, w grudniu, po przerwie, zawita do nas znowu. Czekamy na zapowiedź nowej płyty!
[symple_testimonial by="Aktivist!" fade_in="false"]Sanne Putseys, nie ogranicza się tylko do tego jednego czekoladowego utworu. W 2011 r. ukazała się jej debiutancka płyta, która narobiła sporego zamieszania w muzycznym światku. Większość piosenek Selah napisała sama, a niektóre z nich skomponowała już w wieku 15 lat. Swoim pierwszym krążkiem udowodniła, że swobodnie czuje się, łącząc takie gatunki jak soul, funk, reggae, rock, pop czy hip­hop. Zachwyciła tym samego Prince'a i zaczęła być porównywana do Erykah Badu czy Lauryn Hill. Podczas grudniowego koncertu na pewno usłyszymy utwory z nadchodzącej płyty, która ukaże się w lutym.[/symple_testimonial]
 
To będzie jedyny koncert w Polsce i jeden z dwóch zaplanowanych w Europie Środkowej. Po dwóch latach Selah Sue wystąpi ponownie w Warszawie. 8 grudnia w Proximie zaprezentuje premierowe nagrania z nowego album, który ukaże się już w lutym 2015.
Selah Sue, czyli Sanne Putseys, to młoda artystka, nazywana europejskim odpowiednikiem Erykah Badu i Ms. Lauryn Hill. Artystka obdarzona nietuzinkową urodą i charakterystycznym wokalem urodziła się w 1989 roku w Belgii. Już na początku swojej kariery muzycznej stała się sensacją. Jej rewelacyjne single "This World" oraz "Raggamuffin" podbiły europejskie listy przebojów. Muzyka Selah Sue to mieszanka najlepszej jakości soulu, funku, reggae, rocka, hip-hopu i popu, która zachwyciła samego Prince'a, co zaowocowało supportowaniem go w Antwerpii. W studiu przy pracy nad debiutancką płytą towarzyszyły jej największe gwiazdy muzyki, jak na przykład Nneka. Większość piosenek Selah napisała sama, a pierwsze z nich skomponowała akompaniując sobie na gitarze w wieku 15 lat.
[video id="bEhBom2D-L0" site="youtube"][/video]
 
Selah Sue
8 grudnia 2014, Warszawa
Proxima, Żwirki i Wigury 99a
Start: 20.00

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej