Going. | Len Faki w Prozaku 2.0! - Prozak 2.0

Len Faki w Prozaku 2.0!

22:00 | Piątek, 12 grudnia 2014

Prozak 2.0

Impreza

Free

Free

Len Faki kończy sezon bookingowy '14 w Prozak 2.0. Ikona techno odwiedzi klub 12 grudnia, żaden fan tego gatunku nie może sobie pozwolić na opuszczenie takiego wydarzenia!
[symple_testimonial by="Aktivist!" fade_in="false"]Len Faki jest ikoną techno. Jeśli ktoś się nie zgadza, to wystarczy przypomnieć, że jest jednym z niewielu rezydentów Berghain od dnia jego powstania w 2006 r. Jak to nie podziała, to przypomnijmy, że jest założycielem uwielbianego labelu Figure, a gdy nie wydaje u siebie, to jego piosenek można posłuchać dzięki wytwórni Ostgut Ton. Jak każdy szanujący się berliński technokrata Faki nie zna pojęcia krótkiego DJ­seta, dlatego w Krakowie możecie spodziewać się imprezy do godzin popołudniowych. Zwłaszcza że organizatorzy wydarzenia Not Your Party znani się z fantastycznego doboru supportów. Dla fanów 4/4 Mikołajki będą niecały tydzień później.[/symple_testimonial]
 
Len Faki to jeden z rezydentów kultowego Berghain aż od momentu otwarcia w 2004 roku. Jego produkcje grają wszystkie najwybitniejsze nazwiska techno na świecie. Kariera muzyczna Lena nabrała rozpędu wraz z przeprowadzką do Berlina, choć doświadczenie zdobywał wcześniej w dwóch uznanych wytwórniach ? Monoid i Fais. Produkuje także pod własnym labelem Figure, w którym wydają m.in.: Johannes Heil, Slam, Markus Suckut, A.Mochi, czy Psyk.  Len Faki specjalizuje się w charakterystycznym, szybkim i energicznym techno.
Wielogodzinne sety Lena Fakiego w jednym z najlepszych klubów techno na świecie Berghain przeszły do historii. A klasyki takie jak ?My
Black Sheep? i ?Odysee II? są właśnie jego sprawką. Tworzy swój własny, niepowtarzalny, muzyczny świat odkrywając swoje unikalne dźwięki za deckami.
Line up:
LEN FAKI / Figure, Ostgut Ton / DE / Berlin
Deas/ Secret Room/ Prozak 2.0
Piotr Klejment/ Technosoul/ DarkM
Diabot/ Strikt
[video id="jQRI3b2SX8c" site="youtube"][/video]
 
Len Faki
12 grudzień 2014, Kraków
Prozak 2.0, pl Dominikański 6
Start: 22.00
Cena biletów: 30/35/40 zł
Miejsca zakupu: ekobilet.pl, biletomat.pl
Ważna wiadomość dla fanów podobnych klimatów: do Prozaka przyjedzie jeden z najlepszych didżejów na świecie. 28 lutego do Krakowa zawita Dixon! Wczoraj do sieci trafił w końcu oficjalny ranking 100 najlepszych djów na świecie według czytelników magazynu Resident Advisor, kórym Dixon po raz kolejny został numerem 1!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej