Going. | Limboski Solo - Łysy Pingwin

Limboski Solo - ONE MAN MADNESS

Ile piękna, hałasu, słodkości i goryczy można wydobyć z głosu, gitary i basowego bębna? Michał Augustyniak aka Limboski w rozpracowuje ten temat od każdej strony. Piosenki z tekstem, gitarowa frywolność i zadziwiająca skala głosu umilają spotkanie z otchłanią...

"Limboski jest najprawdopodobniej zmyślony. Ma głos, ma tekst, charyzmę i styl. I ponoć jest stąd. To musi być jakieś oszustwo. Za dobre by było prawdziwe."
Pablopavo

Limboski (właśc. Michał Augustyniak ) to autor piosenek, gitarzysta, wokalista oraz lider fenomenalnego zespołu, z którym właśnie wydał trzeci oficjalny album pt. ?Verba Volant?:

Limboski to niespokojny duch wciąż poszukujący i zaskakujący nowymi pomysłami ? fenomenalny gitarzysta z dyplomem katowickiego wydziału jazzu, wokalista o wyjątkowej skali operujący azjatyckimi technikami wokalnymi Kargyraa i Sygit, a przede wszystkim świetny showman przykuwający uwagę publiczności od początku koncertu do ostatnich dźwięków.

Występował solo m.in. na festiwalach ?Warsaw Blues Night? czy ?Mississippi Blues Night? w Berlinie. Występował na koncertach klubowych w Polsce, Niemczech, Wielkiej Brytanii, Belgii, Hiszpanii i Portugalii.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej