Going. | Pokusa - Czułość

Zapraszamy na ostatnią wystawę Czułości na Widok i koncerty na Czułej Scenie

Nadchodzi czas kolejnej przeprowadzki galerii Czułość. W związku z przenosinami i okresem przedświątecznym organizujemy wystawę i wyprzedaż. Na ścianach zawisną prace, które przez ostatnie 4 lata zgromadziły się w naszym magazynie. Wszystkie będą dostępne w cenach niższych o 30 a nawet 50%.
Wieczorami na Czułej Scenie odbywać się będą koncerty zaprzyjaźnionych z Czułością zespołów.

18 ? 21 . 12. 2014

Lokal na ul. Widok opuścimy do końca 2014 roku, ale Czułość nie znika! Szukamy nowego miejsca i już przygotowujemy kolejne wystawy. Wraz z przestrzenią wystawienniczą przenosimy towarzyszącą nam scenę muzyczną i siedzibę klubu. Z wdzięcznością przyjmiemy wszelkie propozycje odpowiadające naszym potrzebom.


Michał Kasperek / Miłosz Cirocki - duet

Ksawery Wójciński - solo
Kontrabasista i kompozytor, ur. w 1983r. Wszechstronny muzyk o wielkiej wrażliwości na brzmienie. Nie boi się eksperymentów. Jego zainteresowania sięgają od muzyki dawnej aż po najbardziej wyrafinowaną improwizowaną muzykę współczesną. Współpracował z takimi muzykami jak:Charles Gayle,Uri Caine, Mikołaj Trzaska,Michael Zerang,Satoko Fuji,Nicolle Mitchell,Tim Sparks,Klaus Kugel ,Ken Vandermark.Mats Gustafsson, Gaba Kulka, Robert Rasz, Wacław Zimpel, Paweł Postaremczak, Raphael Roginski, Robert Kusiołek, Krzysztof Dys, Szymon i Maurycy Wójcińscy. Współtworzy takie formacje jak legendarne Emergency , Hera . Koncertuje w kraju i za granicą. Jest znany również ze swych wokalnych eksperymentów, które przywodzą na myśl ducha takich artystów jak Tom Waits, Frank Zappa

Pokusa:
Teodor Olter - perkusja
Natan Kryszk - saksofon
Tymon Bryndal - kontrabas

Pokusa DJ Set

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej