Going. | Zoot Woman - Hybrydy

Zoot Woman wystąpi w naszym kraju dwukrotnie na początku przyszłego roku. Koncerty zagrają 20 stycznia w warszawskich Hybrydach i 21 stycznia w poznańskim klubie Pod Minogą.

Zoot Woman to przedstawiciele brytyjskiej sceny elektronicznej w najlepszym wydaniu. Już debiutancki album ? ?Living In A Magazine? ? zwrócił na nich uwagę krytyków i słuchaczy na całym świecie. To właśnie z tej płyty pochodzi jeden z największych przebojów Zoot Woman ? ?It?s Automatic?. Skład zespołu tworzy trzech muzyków ? Adam Blake, Johnny Blake i Stuart Price. Price jest światowej sławy producentem, który pracował już m.in. z Madonną, Pet Shop Boys, The Killers, New Order, Kylie Minogue czy Example. Razem z Adamem Blakem tworzy też duet Paper Faces, pod którego szyldem artyści stworzyli remixy dla Madonny, Scissor Sisters czy Chromeo.

We wrześniu 2014 roku premierę miała najnowsza płyta Zoot Woman ? ?Star Climbing?. Materiał na nią powstawał niemal trzy lata, w różnych studiach. Koncerty w Polsce będą okazją do sprawdzenia tego materiału na żywo, z pewnością nie zabraknie jednak również starszych kompozycji.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej