Going. | Lady ViVi - Klub Komediowy

Do klubu festiwalowego ma przyjechać wielka gwiazda estrady światowej. Artystka niesamowita i tak samo nieprzewidywalna. Niektórzy mawiają, że jej głos rozbija szkło w lampach, oknach i lustrach, nawet tych najmniejszych, kosmetycznych. Dlatego drżyjcie, Drogie Panie! Amerykański New York Times określił ją mianem ?głosu ery atomowej?, natomiast francuski Le Figaro ?białym krukiem wokalistyki światowej?. Ujmuje nie tylko niebanalnym talentem wokalnym, ale również charyzmą oraz wrażliwością sceniczną. To połączenie Madonny i Poli Negri, Michaela Jacksona i Eugeniusza Bodo, tygrysa i kolibra.Ma to być występ, którego scenariusza nikt nie jest z nas w stanie przewidzieć. To rodzaj spotkania nie tyle z człowiekiem, co ze zjawiskiem, ikoną . To wydarzenie nie pozostawi nikogo obojętnym.

W repertuarze recitalu: ?Ja jestem Twoja Marylin Monroe" autorów Janczarskiego i Grechuty, ?Zapomniałam" do muzyki sióstr Sipińskich, czy ?Hit the Road Jack" utwór znany z wykonania Raya Charlesa, piosenka Elli Fitzgerald, no i wyjątkowe ?Be Italian" z musicalu ?Nine". Wszechstronne muzyczne zainteresowania wokalistka realizuje również w utworach zespołów: Radiohead, Astor Piazzolli czy Cyndi Lauper.
Karolina Piechota brawurowo interpretuje stosunki damsko-męskie, przekraczając czwartą ścianę i zapraszając widza do interakcji, co powoduje, że każdy spektakl jest tak wyjątkowy jak jego publiczność.

scenariusz : Karolina Piechota
reżyseria: Adam Nalepa
muzyka / kier. muzyczne: Jan Ignacy Wiśniewski
kostiumy: Michał Starost
oprawa literacka: Marcin Starzecki
Występuje Karolina Piechota
alter ego: Karolina Piechota
za kulisami: Adam Nalepa
przy fortepianie: Jan Ignacy Wiśniewski
Producent PPA: Anna Pytlok
Wielkie podziękowania dla Wojtka Rygalskiego za inspiracje

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej