Going. | Jarek Wist + Hołownia / Pulcyn - Mysia 3

Jarek Wist + Hołownia / Pulcyn

18:00 | Niedziela, 4 stycznia 2015

Mysia 3

Koncert

40 zł

40 zł

Agencja Artystyczna Verit? Nostra zaprasza na premierową edycję Festiwalu Muzycznego: Głosy o zmroku.

Festiwal Głosy o zmroku to propozycja oryginalnego połączenia różnorodnych stylów muzycznych takich jak klasyka, jazz, swing i pop. Na czterech oddzielnych koncertach, organizowanych w tygodniowych odstępach, w każdą niedzielę, wystąpią wielkie osobowości polskiej sceny muzycznej.
Nazwa festiwalu nawiązuje do zetknięcia muzycznych światów. Tak jak o zmroku dzień przeradza się w noc, świat realny konfrontuje się ze światem duchowym, tak tutaj zmrok stanowi metaforę połączenia kilku wymiarów muzycznych brzmień. Głosy - orkiestrowe i wokalne - w niezwykłych aranżacjach i wykonaniach, dzięki wybitnym, niepowtarzalnym osobowościom, będą w stanie zaczarować zarazem muzycznego konesera, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją podróż z tymi gatunkami muzyki.
Po każdym koncercie goście spotkają się na kameralnych afterparty, które będą okazją do zintegrowania muzycznych środowisk, a także ich publiczności. W tym czasie będzie można zamienić słowo z ulubionymi muzykami, zakupić ich płytę, spędzić miłe chwile przy lampce wina oraz dźwiękach dobrej muzyki. Całość festiwalu uwieńczona zostanie wieczornym spotkaniem, na które zaproszeni będą wszyscy artyści wraz z uczestnikami poprzednich koncertów. Wystarczy jedynie wziąć ze sobą bilet.

Jarek Wist ? Jest zapisane
Najlepszy polski wokalista swingowy zaprezentuje znane piosenki z własnej solowej płyty Jest zapisane, zaśpiewa również kilka kultowych przebojów Franka Sinatry ze słynnego autorskiego projektu Swinging with Sinatra.
http://www.jarekwist.pl/

Bogdan Hołownia i Wojciech Pulcyn ? Henryk Wars-Songbook
Minimalizm instrumentalny fortepianu i kontrabasu polskich mistrzów jazzu
tworzy piękne i harmon?ne zespolenie barw w repertuarze z albumu Henryk Wars ? Songbook.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej