Going. | Sylwester z IMPRO.LAB - państwomiasto

Sylwester z IMPRO.LAB

19:30 | Środa, 31 grudnia 2014

państwomiasto

Inne

Free

Free

Hej! Zapraszamy Cię na wieczór pełen niespodzianek! Duża dawka śmiechu, energii i zabawy pomoże Ci wkroczyć pewnie i radośnie w nowy rok.

Wyimprowizuj wszystkie postanowienia noworoczne, zobacz, co mogłoby się stać, gdybyś je podjął i przygotuj się na nowe wyzwania, które stawia przed Tobą 2015 rok :D

Wszystko to okraszone flanelami, swetrami i fryzurami ala lata 90'. Parkiet czeka na Was z rytmami z minionego wieku. Przypomnij sobie jak wtedy było i co z naszych postanowień przetrwało do dzisiaj :)

Sylwester odbywa się równolegle na dwóch poziomach. Na pierwszym piętrze IMPRO, na parterze FLANELOWY SYLWESTER

Program:
Piętro:

19:30 - 21:00 Mega rozgrzewka - warsztat impro. Każdy, kto chciałby popłynąć w grupie za spontanicznym impulsem, może wziąć w niej udział. Nie ma limitu osób :)
21:15 - 22:15 Dżem długiej formy - zobacz jak inni się zmagają z improwizacją, a jak czujesz w sobie siłę wkrocz z nimi na scenę.
22:30 - 23:45 Dżem szortów - dla każdego, kto kocha impro i Whose Line'a. Tutaj też możesz spróbować się ze sobą na scenie lub wyluzowany bawić się i dopingować innych śmiałków na scenie.
24:00 - TOAST za NOWY ROK lampką szampana fundowaną przez Pańśtwomiasto
24:01 - "Impro bez trzymanki", to co chcecie, ile chcecie i ile dacie radę, do późnych godzin nocnych!


Parter:

21:30 Start Imprezy "Flanelowy sylwester" z muzą z lat 90' - zatańczmy to jeszcze raz, do późnych godzin nocnych!

W każdym momencie impro-imprezy, możesz zejść na dół do baru pogadać ze znajomymi, poznać nowe osoby, podzielić się wrażeniami z impro show, albo zatańczyć w rytmie lat 90', a gdy poczujesz głód impro na nowo, wrócić i na scenę i improwizować razem z nami.

Drzwi stoją dla Ciebie otworem przez cały czas trwania impro-imprezy :D

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej