Going. | Sascy Sąsiedzi - Klubokawiarnia Towarzyska

W najbliższy wtorek od 20, Saskich Sąsiadów będą reprezentować:

Buszkers (U Know Me)
Jealo (Niewinni Czarodzieje)

Saska Kępa to jedno z najbardziej urokliwych miejsc w Warszawie, co nigdy nie uchodziło uwadze stołecznym artystom i ludziom kultury. Wciąż w sąsiedztwie Placu Przymierza nie brakuje kreatywnych osób, które starają się współtworzyć miejską kulturę, także tę klubową.
Codziennie w okolicach Francuskiej natknąć się można na wielu osobników, którym kluby i winyle niestraszne i to właśnie oni postanowili podkreślić swoje miejsce zamieszkania i sąsiedzką przyjaźń w najlepiej im znany sposób - imprezując. Tak oto powstał nieformalny kolektyw Sascy Sąsiedzi, w którego skład wchodzi kilkunastu reprezentantów wielu znanych, warszawskich ekip.

Po dwóch udanych imprezach w Temacie Rzeka i Barze Studio, Sascy Sąsiedzi wreszcie znaleźli swoje stałe miejsce i to w dodatku na Saskiej Kępie. Wybór nie był zbyt trudny, bo Towarzyska to miejsce, w którym najczęściej można znaleźć twórcze osoby z okolicy.

I tak od początku grudnia w każdy wtorek od 20:00 będzie można usłyszeć muzykę serwowaną z płyt winylowych przez osoby związane z muzyką od lat. Wtorkowe spotkania to nie imprezy, a raczej muzyczny pretekst to spotkania z przyjaciółmi, których ciężko złapać na raz w jednym miejscu mimo, że mieszkają całkiem blisko siebie.

Formuła jest prosta - gra zawsze dwóch gospodarzy (każdy z nich ma do wykorzystania półtorej godziny), a do tego jedna godzina przeznaczona jest dla Saskich Sąsiadów, którzy przyszli na piwko i przypadkiem wzięli ze sobą kilka płyt.

Zapraszamy po sąsiedzku - piwa, tematów do rozmów oraz dobrej muzyki nie zabraknie!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej