Going. | Miasto Dzikich Zwierząt - Dwa Osiem

Miasto Dzikich Zwierząt

22:00 | Sobota, 10 stycznia 2015

Dwa Osiem

Impreza

10 zł

10 zł

Urodziny to dzień pamięci o korzeniach, celebracja teraźniejszości, czas snucia planów. U rodziny najlepiej go spędzać, a że Kwazar - poza 30-leciem swojej bytności na świecie - świętuje również 15-lecie za deckami, miejscem owego jubileuszu mógł być tylko klub. Klub specyficzny - po części sklep rowerowy, po części kawiarnia, po części scena otwarta na koncerty, występy i sety.
Lokal znajdujący się w rodzinnych stronach Marcina - po praskiej stronie Wisły, w metropolii równie specyficznej - betonowej dżungli, której zakamarki zamieszkują spotykane po nocach lisy, dziki, bobry i zające; w mieście dzikich zwierząt, którym rządzą drapieżniki. I choć to one dyktują tempo, naginają czas i szarpią się z rzeczywistością, to kto inny ma szansę chodzić własnymi ścieżkami i cieszyć się wolnością. Bo co z tego, że na parkietach królują kicz, tandeta i wyprane z emocji house?owe hybrydy, skoro na obrzeżach klubowych szlaków wciąż znajdą się gramofony i głośniki gotowe wydać z siebie nawet najbardziej nieoczywiste dźwięki.

Footwork, garage, bawcore i dub, breaki i beaty, przeszłość i przyszłość. Wszystko to, co przyjaciele i sam jubilat będą mieli tego wieczoru ochotę puścić, zmiksować i przetańczyć. Bo kiedy jak nie w urodziny czas trzeba spędzać z przyjaciółmi i bawić się do upadłego, wspominać dawne lata i przekuwać w czyn przyszłe plany, na własnych zasadach wracać do gry... Sami przecież wiemy zwykle najlepiej co byśmy chcieli dostać w prezencie.

Zagrają:
Selecta Cezary Puchaczy
Tomek Hoax
MONO
S.W.I.M
Kwazar

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej