Going. | AXMusique & Diskollektive Tour - Bar Studio

AXMusique & Diskollektive Tour

22:00 | Sobota, 10 stycznia 2015

Bar Studio

Impreza

10 zł

10 zł

Moda na disco odc. 6048 (AXMusique & Diskollektive Tour)

Od 9 grudnia na ulicach Warszawy panuje panika. Wyemitowano ostatni odcinek 'Mody na sukces' w państwowej telewizji. Co dalej? Jak żyć?
Z tymi pytaniami musiało poradzić sobie wielu ludzi.

Na szczęście z początkiem roku 2015 AXMusique rusza z ogólnopolską trasą promocyjną darmowego net-wydawnictwa długogrającego "After The Action" wydanego nakładem Agencja Koncertowo-Wydawnicza Karrot Kommando.

Będzie to płyta inna niż poprzednie ? bardziej energetyczna, bardziej elektroniczna i bardziej taneczna. AXMusique skupi się stricte na występach elektronicznych jak to miało miejsce w przypadku pierwszych EP wydanych w Brennnessel.rec. Czyli synciaki, drummaszyny i sekwensery, bez uderzenia gitar i perkusyjnego szatana.

Do tego wszystkiego chłopaki połączą siły z diskollektive, łódzko-warszawskim kolektywem dj-skim, dzięki czemu ich koncerty zmienią się w całonocne imprezy klubowe wypełnione wybuchową mieszanką najnowszej elektroniki, nu disco, indie dance czy house.

Już 10 stycznia w barStudio wyemitujemy premierowy odcinek 'Mody na disco'. Muzyka gorąca jak ostatnia kolekcja domu Forresterów. Miksy słodkie jak usta Brooke. Bity tłuste jak Sally Spectra. Wizuale odjechane jak uczesanie Thorne'a.

O stosowną oprawę wizualną zadba starszy brat Ridge'a BNS.

Obowiązuje dress code
Obowiązuje dress code
Obowiązuje dress code

Wszyscy fani Nu Disco przychodzą odziani w ubrania Forrester Creations.
Natomiast zwolennicy Indie Dance obowiązkowo mają na sobie jesienną kolekcję Spectra Fashions.

AXMusique
Diskollektive
Visuals by BNS

AXMusique

Electro-rockowy kwartet. Swoją działalność rozpoczęli w 2009 i wkrótce nawiązali współpracę z Brennnessel Rec. Współpraca z tą wytwórnią zaowocowała pierwszą EP ? ta spotkała się z bardzo dobrymi recenzjami: m.in. pierwsze miejsce w rankingu DJMag w Polsce. AXMusique wydali później jeszcze dwie EP dla tej samej wytwórni, a potencjał trzeciej został już dostrzeżony za granicą. Zespół został zaproszony do udziału w kompilacji z serii Mixtape dla Mercedes-Benz, a ?Hardline?, który się tam znalazł, stał się również głównym utworem promującym całą kompilację i oficjalny film prezentujący model Mercedes SLS GT3. Zespół parokrotnie wystąpił również na tak znaczących festiwalach jak Open'er, NoBorder, Selector czy United Island Festival. W listopadzie 2013 r. ukazał się ich długo oczekiwany album wydany nakładem wytwórni Karrot Kommando. Debiutancki krążek łączy ze sobą brzmienie szeroko pojętej elektroniki z dynamiką rock?n?rolla. Mroczny funk, energetyczny break beat, klimatyczny triphop i klasyczny rock ? to tylko część gatunków muzycznych, które zainspirowały eklektyczny charakter albumu ?Slimy Action Music?. W maju tego roku, wraz z marką Sizeer, AXMusique stworzyli wyjątkowy projekt pod nazwą ?Reaxion?, w którym 13 czołowych producentów zremiksowało ich debiutancki album, co zaowocowało kolejnym wydawnictwem.


Diskollektive

Grają i organizują imprezy już ponad 10 lat. Niegdyś rezydenci nieistniejącej już Jazzgi, dziś regularnie pojawiają się w klubach w całym kraju. Ich sety można usłyszeć na antenie Czwórki Polskiego Radia oraz paryskiego Aquarium Radio i są one udostępniane na wielu branżowych blogach z całego świata. Kolektyw prowadzi też autorską audycję w Studenckim Radiu Żak Politechniki Łódzkiej. Diskollektive ma na swoim koncie dwie trasy po Portugalii oraz współpracę muzyczną z wieloma artystami, takimi jak Louis La Roche, D E N A, Stereo Total, Kamp!, Iza Lach, Mirror People, Maximilian Skiba, Rebeka, We Draw A, AXMusique, Biernaski, Sonia Miki, Labyrinth Ear, D4D, Last Robots, Fair Weather Friends czy Mister Teaser.


BNS

Enigmatyczny wideo-prezenter, który w swoich ekranowych ekscesach bezczelnie korzysta ze wszystkiego, co wpadnie mu w oko, tworząc kontrastowe kolaże złożone z różnorodnych elementów ? od klasyków kina i teledysków, przez brazylijskie porno i włoskie horrory, aż do starych gier video czy japońskich produkcji TV. Expect the unexpected!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej