Going. | Sweet Dreams Burlesque - Klub Komediowy

Sweet Dreams Burlesque

20:00 | Sobota, 17 stycznia 2015

Klub Komediowy

Inne

40 zł

40 zł

Słodkie sny, mokre sny, koszmary senne, sny na jawie, niepokojące mary i nagłe przebudzenia, sny zimowe, krótkie popołudniowe drzemki, senne marzenia...

Wyśniona burleska przebudzi Was z zimowego snu. Na scenie śnić i snuć się dla Was będą najlepsze polskie performerki burleski: Betty Q, Coco de Chocolat, Lola Noir i QT. A gwiazdą wieczoru, prosto z Rzymu będzie Giuditta Sin.

Wciąż nie wiesz, co to burleska, a wstydzisz się zapytać? Sądzisz, że gorsety zniewalają kobiety? A wysokie obcasy mają zły wpływ na kręgosłup (moralny)? W tym show najważniejsze jest to, czego nie widać, ale to, co zobaczycie i tak nie pozwoli Wam zasnąć!

Betty Q & Crew - Pierwszy polski kolektyw performerek burleski. Od 4 lat produkują najlepsze w kraju burleskowe szoł. Co miesiąc możecie zobaczyć ich spektakle m.in w Klubie Komediowym, Teatrze Druga Strefa, Teatrze Warsawy, Klubie Nova Maska, w Dziku. Poza polską burleską na najwyższym poziomie, możecie oglądać u nich gościnne występy największych burleskowych performerek i performerów z całego świata.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej