Going. | Apteka / Drugs & Drive - Hydrozagadka

Apteka / Drugs & Drive

20:00 | Czwartek, 15 stycznia 2015

Hydrozagadka

Koncert

20 zł

20 zł

Apteka to jeden z najważniejszych polskich zespołu nurtu rockowo ­ alternatywnego, który początkowo miała być tylko rodzajem przewrotnego eksperymentu, alternatywnym sposobem spędzania czasu kumpli z liceum. Sposób gry, przestrzenne brzmienie, celne teksty sprawiły że zespół na stałe zagościł na liście najpopularniejszych i najbardziej szanowanych grup na rodzimej scenie. Pomimo wielu metamorfoz, zmian personalnych, zespół wydał kilka krążków (m.in. ?Synteza?, ?AAA...?, ?Big Noise?, ?Narkotyki?, ?Urojone całe miasto?, ?Menda?) i ma w swoim dorobku setki koncertów, nagrody i wyróżnienia prestiżowych periodyków muzycznych.

W tym czasie Apteka zagrała setki koncertów w klubach oraz na festiwalach. Wystąpiła jako headliner na największych polskich festiwalach: Open Air, Przystanek Woodstock, Off Festival i wielu innych. Odbyła trasę "Apteka Witkacy Express" odwiedzając Chorwację, Wielką Brytanię oraz Rosję.


Drugs & Drive

zespół z Mińska Mazowieckiego powstał na początku lat 90. Niemiłe wydarzenia z roku 1999 spowodowały zawieszenie działalności. Po 15 latach przerwy, w wyniku dużej presji społecznej zespół reaktywował się w odświeżonym składzie:
Oldboye
Johnny Terror - voc, gitara /Street Terror, Mach Of The Year/
Yavek - bas /Mach Of The Year/
oraz "młoda krew" na co dzień tworząca zespół Pies Mazowiecki
Mateusz - bębny
Adam - voc, gitara

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej