Going. | Lari Lu - Teatr Syrena

Zapraszamy Państwa na zupełnie wyjątkowy koncert promujący debiutancki album LARI LU "11". Na scenie Artystce towarzyszyć będzie zespół stale współpracujących z nią, znakomitych muzyków: Piotr Pacak, Andrzej Pieszak, Wojciech Oleksiak, Paweł Zalewski oraz gościnnie: Tomasz "RAGABOY" Osiecki.

Lari Lu jest muzycznym samoukiem o rzadkim talencie, charyzmatyczną wokalistką o natychmiast rozpoznawalnym głosie i oryginalnej muzycznej frazie, a także autorką poruszających tekstów w języku polskim. Choć ma 26 lat, śpiewała już w wielu rozmaitych projektach, zdobywając doświadczenie i doskonaląc swoje umiejętności. Któregoś dnia zamknęła ten rozdział i zamieszkała z dała od miasta, na skraju lasu, by skupić się na komponowaniu, pisaniu i szukaniu własnych środków wyrazu. Efektem jest niezwykła płyta zatytułowana "11".

Brzmieniowo album Lari Lu "11" jest ciekawym połączeniem nowoczesnej elektroniki z perkusją i rzadkimi instrumentami akustycznymi, jak dulcimer, oud, czy viola da gamba. Oryginalne aranżacje wraz z ekspresyjnymi aranżacjami wokalnymi nieco wymykają się tradycyjnym kategoriom muzycznym indie czy electro pop. Tworzą nową, wlasną kategorię, której stylistycznie najbliżej do artystów takich, jak Lamb, Apparat, Bonobo, Björk, czy niektórych produkcji wydawnictwa NEXTPOP.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej