Going. | Pink Freud na urodzinach Pies Czy Suka! - Pies czy Suka

Pink Freud na urodzinach Pies Czy Suka!

20:00 | Czwartek, 15 stycznia 2015

Pies czy Suka

Impreza

20 zł

20 zł

Pink Freud zagra na szóstych urodzinach koktajl baru Pies Czy Suka!

Pink Freud założony w roku 1998 przez Wojtka Mazolewskiego - gitara basowa, tworzą wybitni instrumentaliści i soliści. Adam Milwiw-Baron - trąbka i elektronika, Karol Gola - saksofon barytonowy, Rafał Klimczuk - perkusja.
Kwartet ten stał się obecnie najgorętszym muzycznym towarem eksportowym polskiej kultury. Entuzjastyczne recenzje krytyków potwierdziła swym licznym przybyciem publiczność podczas niezliczonych koncertów w kraju i zagranicą. Zespół ma na koncie wiele prestiżowych nagród m.in. tytuł płyty roku 2010 programu 3 Polskiego Radia dla albumu o tytule "Monster of Jazz"; trzykrotne zwycięstwo w prestiżowej ankiecie JazzTop miesięcznika Jazz Forum w kategorii najlepszy zespół elektryczny w latach 2010, 2008 oraz 2007; Jazzowy Oscar przyznawany przez stowarzyszenie Melomani; Yach na festialu Yach Film 2005 w kategorii ?Inna Energia? za teledysk do utworu "Come as you are"; Grand Prix festiwalu Yach Film 2007 za teledysk do utworu "Dziwny jest ten Kraj" otwierający album "PUNK FREUD"; nagroda na festiwalu Northernwave w Islandii za teledysk do utworu "Dziwny jest ten Kraj". Pink Freud zagrał na Sziget Festival 2012, gdzie została umieszczona na 2. miejscu w holenderskim rankingu najlepszych koncertów festiwalu zaraz po The Roots, wyprzedzając takie gwiazdy jak Snoop Dogg i Korn. Jesienią 2012 roku Pink Freud wydał swój album Monster Of Jazz w Japonii dla wytwórni This Time Records.
Pink Freud to nie tylko muzyka. Zespół miał okazję kilkukrotnie z powodzeniem skomponować ścieżkę dźwiękową do filmów niemych. Projekt, który odbił się największym echem to "Mocny Człowiek" w reżyserii Henryka Szaro. Entuzjastycznie przyjęta premiera filmu z muzyką Pink Freud, wykonywaną na żywo, miała miejsce w The Barbican w Londynie w roku 2011. W niedalekiej przyszłości możemy się spodziewać kolejnego filmu, tym razem będzie to dokument ukazujący kulisy pracy nad albumem "Horse & Power".
[video id="OzwzUz9GLKY" site="youtube"][/video]
 
Pink Freud
15 stycznia 2015, Warszawa
Pies Czy Suka, Szpitalna 8a
Wejściówka ? 20pln, za którą dostaniesz w pakiecie specjalnie przygotowany Urodzinowy koktajl 'Pies' czy 'Suka' do wyboru na Finlandia Vodka lub Jack Daniels Tennessee Whisky.
Wejściówki do kupienia codziennie w barze lub w dniu urodzin przy wejściu.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej