Going. | Bardotka Trio - Chłodna 25

Bardotka Trio zespół muzycznie szalony, nie dający się zaszufladkować.
Śpiewające w harmonii wokalistki nazwane ?polskimi The Puppini Sisters? zaczynały od wykonywania dobrze znanych polskich i amerykańskich standardów z lat 40-tych i 50-tych.

Dziewczyny szybko postanowiły udowodnić, że mają własny charakter tworząc swoje autorskie utwory.

Wykonywana przez nie muzyka to już nie tylko nastrojowy swing, ale mieszanka retro pop, big beat, rock and roll, twist, bossanova czy country.

22 maja odbyła się premiera debiutanckiego albumu pt.?raz. dwa. o tak!?. Oprócz autorkich utworów na nim zamieszczonych zespół posiada bogaty repertuar będący koktajlem nowych aranżacji doskonale znanych polskich i anglojęzycznych klasyków ? zarówno tych nastrojowych jak i wybuchowych, energetycznych, niezwykle tanecznych oraz przepuszczonych przez styl zespołu współczesnych hitów pochodzących z repertuaru takich artystów jak Blondie, John Legend, Bruno Mars czy Amy Winehouse.

Wśród zamieszczonych na krążku utworów znajduje się międzynarodowa produkcja "Nie google-uj mnie (Mówić chłopcom nie)" będąca wynikiem współpracy wokalistek z ikoną muzyki swing, Marcellą Puppini ( założycielką The Puppini Sisters znanych z nagrań m.in. ze zdobywcą Grammy - Michaelem Buble), oraz francuskimi DJ-ami i producentami, Bartem & Bakerem (ulubionymi DJ-ami Dity Von Teese i Marca Jacobsa).Jeden z coverów wykonywanych przez Bardotka Trio
?W małym kinie?,znalazł się na najnowszej płycie Ladies? Jazz vol. 8.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej