Going. | Maja Olenderek - Klubokawiarnia Towarzyska

Maja Olenderek oraz SMART Management zapraszają na oficjalną premierę teledysku do "Alice" - pierwszego singla promującego debiutancki album artystki "Bubble Town".

W trakcie imprezy będzie można spotkać się również z artystką, jak i z całym zespołem Smart Management oraz przedpremierowo posłuchać fragmentów płyty! Autorką teledysku jest Paulina Gedymin.

Oficjalna premiera płyty "Bubble Town" odbędzie w lutym 2015. Koncert przedpremierowy, na którym będzie można nabyć świeżutkie krążki już 5 lutego w klubie Sztuki&Sztuczki.

Premiera klipu Mai odbędzie się w ramach cotygodniowego cyklu imprez w Towarzyskiej "Sascy Sąsiedzi"!

Maja Olenderek Ensemble to wyjątkowa formacja na rodzimym rynku muzycznym. Nie poddają się przelotnym modom, nie idą z falą zmiennych trendów, grają swoją własną muzykę i robią to również całkowicie po swojemu. W twórczości zespołu wciąż liczą się piękne melodie i wyrafinowane harmonie, szlachetne brzmienie oraz kunszt instrumentalistów. Nie można też zapomnieć o samej Mai, która nie tylko posiada głos o wyjątkowej barwie ale też doskonale nad nim panuje, zarówno w nagraniach studyjnych jak i w trakcie występów na żywo. Zespół opowiada muzyczną historię, w której można znaleźć odniesienia do starych, dobrych kawałków sprzed lat jak i do współczesnych nurtów, takich jak chociażby amerykańska scena freak folkowa (Coco Rosie, Antony and the Johnsons).

Potrafią być rozmarzeni i nostalgiczni, ale też szaleni i frywolni niczym cygański tabor, który zajeżdża wieczorem do sennego miasteczka po to aby przynieść jego mieszkańcom odrobinę magii, której tak bardzo brak w codziennym życiu. Trochę bluesa, trochę folku, trochę knajpianych ballad - wszystkie te elementy tworzą jednak jedyny w swoim rodzaju muzyczny spektakl, którego trzeba doświadczyć na własnej skórze.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej