Going. | Der Father - DZiK

Koncert + Impreza.

Der Father, autorzy jednej z najlepszych płyt ubiegłego roku już we czwartek 22. stycznia pojawią się w Dziku w specjalnej, karnawałowej i tropikalnej odsłonie!
After: dj popestar i dj gołąb

O zespole:
Grupa Der Father powstała jako duet Joanny Halszki Sokołowskiej i Daniela Pigońskiego. Klawisze, syntezatory, automaty, gitara, melodia i radość to dla ich współpracy słowa kluczowe. Dlatego do składu szybko dołączyli: Rihanna, papież, Bartek Tyciński, G.D. Busch, Elvis P. i Jerzy A. Rogiewicz, wspierający go swoim perkusyjnym geniuszem.
13 sierpnia 2014 ukazała się debiutancka płyta zespołu "Wake up!" wydana przez Lado ABC. Materiał z płyty można było usłyszeć na żywo w spektaklu "Nikt nie byłby mną lepiej. Koncert" w reż. L. Chotkowskiego oraz w filmie dokumentalnym J. Mrozowskiego "Autorki" o powstawaniu spektaklu, jak i podczas entuzjastycznie przyjętych koncertów w warszawskiej Cafe Kulturalna.

Zespół nadal lubi zabawę i wybuchy; poezję, noise i reggeaton; mgłę na trasie i wyścigi samochodowe. A to wszystko w znikomych ilościach i tylko do połowy, żeby móc się jeszcze spokojnie wyspać.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej