Going. | Radical Dancefloor Killers - Bar Studio

Radical Dancefloor Killers

22:00 | Sobota, 24 stycznia 2015

Bar Studio

Impreza

Free

Free

POP AND SPLASH! VOL.3 with EDGY TEENS

Wyjątkowy wieczór w Barze Studio!

Wnętrze klubu rozświetlą realizowane na żywo wizualizacje Tomka Kuczmy, a nad sceną zawiśnie specjalnie przygotowana na tę okazję instalacja z mappingiem video.

Poza tym zadbamy aby nagłośnienie w Studio zabrzmiało tak jak trzeba i rozgrzejemy parkiet tanecznymi perełkami spod palca DJa SZUma, a naszymi gośćmi będą Edgy Teens.

Bywalcy ESVW w śp. Powiększeniu wiedzą czego się spodziewać
- tańczymy do świtu!!

RDKillers to warszawski kolektyw, który powstał we wrześniu 2010, by przez skumulowanie wypracowywanych latami doświadczeń, dać Wam to co najciekawsze i oryginalne, a zarazem estetyczne i rozrywkowe! Są rozpoznawalni z imprez i cykli audiowizualnych, gdzie dodatkiem do najlepszej tanecznej elektroniki jaką serwują prosto z vinyla, są robione na żywo mappingi i wizualizacje.
Przez 4 lata swojej działalności rezydowali w tak kultowych miejscach jak Powiększenie, Jerozolima, BarKa, Plac Zabaw, Obiekt Znaleziony, Jedyne Wyjście.

Zasłynęli jako promotorzy i gospodarze znanych warszawskich cykli klubowych: Electro Space Visual World/ ESVW Attack!, Surfin' Pussy Party, Tsunami, Placówka, Dobry Wieczór, Basement Placement, Electro Praska Strona Miasta, ElektroStacja.
Występowali na żywo na antenie Czwórki, Planety i Radia Kampus.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej