Going. | Kotnowska / Potasiński + Aquamarine - Mysia 3

Kotnowska / Potasiński + Aquamarine

18:00 | Niedziela, 18 stycznia 2015

Mysia 3

Koncert

40 zł

40 zł

Festiwal Głosy o zmroku to propozycja oryginalnego połączenia różnorodnych stylów muzycznych takich jak klasyka, jazz, swing i pop. Na czterech oddzielnych koncertach, organizowanych w tygodniowych odstępach, w każdą niedzielę, wystąpią wielkie osobowości polskiej sceny muzycznej.
Nazwa festiwalu nawiązuje do zetknięcia muzycznych światów. Tak jak o zmroku dzień przeradza się w noc, świat realny konfrontuje się ze światem duchowym, tak tutaj zmrok stanowi metaforę połączenia kilku wymiarów muzycznych brzmień. Głosy - orkiestrowe i wokalne - w niezwykłych aranżacjach i wykonaniach, dzięki wybitnym, niepowtarzalnym osobowościom, będą w stanie zaczarować zarazem muzycznego konesera, jak również tych, którzy dopiero rozpoczynają swoją podróż z tymi gatunkami muzyki.
Po każdym koncercie goście spotkają się na kameralnych afterparty, które będą okazją do zintegrowania muzycznych środowisk, a także ich publiczności. W tym czasie będzie można zamienić słowo z ulubionymi muzykami, zakupić ich płytę, spędzić miłe chwile przy lampce wina oraz dźwiękach dobrej muzyki. Całość festiwalu uwieńczona zostanie wieczornym spotkaniem, na które zaproszeni będą wszyscy artyści wraz z uczestnikami poprzednich koncertów. Wystarczy jedynie wziąć ze sobą bilet.

Jadwiga Kotnowska i Leszek Potasiński? Tańce świata
Wraz z gitarzystą Leszkiem Potasińskim zabierze publiczność w podróż śladem tradycyjnej muzyki ludowej z różnych zakątków świata.

Kwartet Aquamarine ? Karnawał
Kwartet w ciekawym składzie: flet, klarnet, skrzypce i wiolonczela zaprezentuje tańce karnawałowe i latynoamerykańskie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej