Going. | Laboratorium - Znajomi znajomych

Minicromusic Rec. & Za Grolsch Kultury prezentują:
LABORATORIUM #001

#deeptechno #dubtechno #ambient

MICHAŁ WOLSKI// Technosoul Rec. Blank Slate Rec. Minicromusic Rec.
FISCHERLE// Pawlacz Perski. Where To Now? Minicromusic Rec.
MICHAŁ JABŁOŃSKI// DarkM. R?OM 23. Minicromusic Rec.


To pierwsze spotkanie pod szyldem LABORATORIUM organizowane przez Minicromusic Rec. wespół z klubokawiarnią Znajomi Znajomych oraz we współpracy z Za Grolsch Kultury upłynie pod znakiem brzmień, z którymi może być kojarzona ta warszawska oficyna działająca nieprzerwanie od blisko pięciu lat. Mowa o deep techno i dub techno? tym razem jednak w nieco bardziej zwolnionym tempie.

O muzykę zadbają ludzie ściśle związani z wytwórnią: Fischerle, Michał Jabłoński oraz założyciel Minicromusic Rec. ? Michał Wolski. Wszyscy trzej zaprezentują materiał z pogranicza ? jedyne, co jest pewne, to to, że zejdziemy głęboko.


LABORATORIUM to cykl wydarzeń dźwiękowo-wizualnych prezentujących nieco cichszą i bardziej oddaną eksperymentowi stronę muzyki elektronicznej. Każda odsłona ma stanowić spotkanie artystów funkcjonujących nierzadko na rożnych polach muzycznej przestrzeni, aczkolwiek złączonych umiłowaniem do głębokiej pracy z ulotną materią dźwiękową. Raz w miesiącu sala kinowa Znajomych Znajomych przemieni się w laboratorium dźwiękowe, w którym trudno powiedzieć co powstanie - być może sfera delikatna, nastrojowa, a być może pełna szumów, trzasków i bliżej niezidentyfikowanych zdarzeń dźwiękowych. I z okazji tej właśnie nieprzewidywalności zapraszamy do śledzenia naszego cyklu.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej