Going. | BlackCoffee / Pafgens - Klubokawiarnia Chmury

BlackCoffee wylecieli ze wszystkich szkół w Warszawie, teraz robią muzykę i to wychodzi trochę lepiej. Grają prostoduszną, niesympatyczną muzykę - ktoś powiedział, że gatunkowo to jest "art punk", ale nie miał racji. Black Coffee nie grają ani prostego rokenrola ani wydumanych eksperymentów ? w Warszawie jak oni nie gra nikt, tylko oni. Prywatnie lubią podróże i internet.

Päfgens to duet, zarówno w muzyce, jak i w życiu prywatnym. Oboje pochodzą ze Słowacji, ale mieszkają w Warszawie. Grają krótkie piosenki o mniej lub bardziej banalnych wydarzeniach z życia. Swoją muzykę tworzą łącząc delikatny wokal z kombinacją gitary i basu, korzystając z wpływu shoegazu łącząc lo-fi z folkową prostotą. Ich nagrania powstają w domu, oddając tym samym unikatową atmosferę procesu kreatywnego wzbogaconą o elementy field recordings.

AFTER

KAT'Z WHIZKERZZ x Cat's Whiskers

Dwie dziewczyny z Łodzi zmieniające swoje sny o latach 80 w rzeczywistość. Do bladego świtu grają najlepsze hity końca XX wieku w klimatach od post punku przez cold wave, dark wave, goth, new wave aż po synth-pop.

Są rezydentkami łódzkiego klubu DOM oraz warszawskiego klubu Chmury. Grały również na imprezach w Berlinie, Krakowie, Wrocławiu, Zielonej Górze i Poznaniu.

POLISH PUNKS
We wspólną didżejską drogę wyruszyli z londyńskiego Hackney, gdzie połączyła ich miłość do pizzy, Ramonesów, G.G. Allina i pizzy. Zdzierali swoje płyty w modnych lokalach dla modnych ludzi (Old Blue Last) i najstraszniejszych spelunach śmierdzących moczem i dubstepem (Hackney Dolphin). W przeciwieństwie do wielu innych didżejów, lubią tańczyć do numerów, które puszczają.

DJ CATBAT aka Todd aka Filip Zieliński grał na basie w zespołach Loom czy Dugongs i raz supportował Rolling Stonesów w Hyde Parku (serio). Lubi koty, nietoperze i filmy Tromy.
SHARK MAGIC aka Rekin aka Maciek Piasecki współtworzy lejbel Crunchy Human Children, kiedyś opiekował się grupą The Phantoms, zapełniał parkiety w Berlinie, Budapeszcie, a nawet Gorzowie Wielkopolskim. Lubi gry wideo i dziwne książki.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej