Going. | Pokusa / Złota Jesień - Dwa Osiem

Pokusa / Złota Jesień

20:00 | Piątek, 6 lutego 2015

Dwa Osiem

Impreza

Free

Free

Szóstego lutego roku pańskiego dwa tysiące piętnastego w Dwa Osiem odbędzie się Frasunek. Zagrają na nim zespoły analogowe i DJ-e (też analogowi) z wielu miast Polski. Co następuje:

Złota Jesień
Pokusa
Robek
marek nalikowski
Justice Beaver

ZŁOTA JESIEŃ

Zgiełkliwe gitary, ładne piosenki i blackmetalowa perkusja (prawie). Mało techniki, dużo bezsensownej agresji. Znani głównie z intensywnych koncertów, które prawie zawsze kończą się kontuzjami i zepsutymi gitarami. Mili ludzie poza gitarzystą solowym. Życie mija im na depresji i słuchaniu Lil B "THE BASEDGOD", Unwound, Sonic Youth, Sun City Girls, Zelienople, Alameda Trio. Nagrywają debiutancki album, na koncie mają singiel "Młynów".

POKUSA

"Jesteśmy najlepsi. Jesteśmy najlepszym zespołem z najlepszymi instrumentalistami i najlepszym sprzętem. Mamy najlepsze dziewczyny i najlepsze samochody i najlepiej improwizujemy. I nie obowiązują nas standardy. I za nic mamy gusta. I nie obchodzą nas rezultaty. Jesteśmy najlepsi bo po nas nie ma nic a przed nami tłumy. Jesteśmy najlepsi bo to wszystko kwestia wiary".

Trio założone w 2012 roku, w którego skład wchodzi Natan Kryszk - saxophone, vocals, Tymon Bryndal - bass, Teodor Olter - drums. Nazwa "Pokusa" jest zwykłą zrzynką z saskokępskiej (patrz praga płd.) amatorskiej drużyny piłkarskiej z ok. połowy XX w. Gra muzykę inspirowaną jazzem z kręgów Matsa Gustaffsona, Petera Brotzmanna, klasyką Charlsa Mingusa, jak i warszawską sceną związaną z klubami Pardon To Tu i Eufemią. Występowali na warszawskich Niewinnych Czarodziejach i Festiwalu Fama w Świnoujściu. Grali koncerty z Rayem Dickatym, Michałem Małotą, Mironem Grekorkiewiczem (How How), Aleksandrem Żurowskim i Ramezem Nyarrem.

ROBEK [Deep Impact Kraków / NYP]

DJ i promotor, założyciel krakoskiego Deep Impact, całkiem nieźle im idzie. Grał z tym i owym. Kierunek: hipnotycznie i mocno. Najnowsza płyta w kejsie: Acronym dla Semantiki.

MAREK NALIKOWSKI [TUMULT]

Pochodzi z Lublina, publicznie za deckami od 2012 r. Lubuje się w polirytmicznych strukturach, hipnotycznych ostinatach i atonalnych teksturach. Prowodyr cyklu TUMULT.
www.soundcloud.com/mareknalikowski

JUSTICE BEAVER [??????? ?????]

Zaczął tak zwaną "karierę" w czerwcu roku 2011 w Krakowie od imprezy witch-housowej. Potem było tylko gorzej. Do dziś nieudolnie próbuje stworzyć namiastki dobrej zabawy, od roku również w Warszawie, co mieliście okazję sprawdzić na paru imprezach z cyklu ??????? ?????

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej